SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TAD glutatione 600mg/4ml (Bimoedica Foscama/Włochy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
bemo umnie lezy opakowanie niedokonczone bo ja tam w tym nic nie widze du.pe tylko urywalo po tych strzalach nic wiecej

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1072
nic nie boli ja bilem 4ml co 3 dni i bylo ok
na poczatku przy wprowadzaniu srodka troszke zaszczypie i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie boli przy samej iniekcji. Po zabiegu zeru bólu o ile się to umiejętnie wykona. W przeciwnym razie pozostaje góla w miejscu iniekcji ale nie boli.

Zdrowy człowiek działania nie odczuje raczej. Jedynie poprawa cery. Ale polecam środek jako antydepresant.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Macieja dzięki info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
no te gole po injekcji byly masakryczne jak bym mial jablko pod skora a wbijalem tyle razy najwolniej jak potrafilem nie wiem moze walka w aptece mi sprzedali

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
MACIEJA21 miales to z polskiej apteki?jaka cena na recke?

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
nie ma tego w polskich aptekach, przeciez pisalo juz kilka razy, chodzi po ok dwie stowki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
xero nie ma w polskich aptekach ale ja nie w pl kupilem w aptece a tutaj koszt to ok 20 euro
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
dzieki

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja biłem 4,5ml jednorazowo w udo. Przed strzałem rozmasowałem mięsień wtłaczałem powoli bo jakieś 2 minuty mi to zajmowało i powolutku cofałem igłę im więcej wtłoczyłem soku. Po iniekcji znowu masaż i kilka przysiadów. Po takim czymś brak jakich kolwiek gulek.

Co nie zmienia faktu że na początku gula była wielkości śliwki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta

Następny temat

Real czy Fake? (Pomóżcie)!!!

WHEY premium