SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shock nie szokuje, więc co brać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3355
Witam,
pytanie jak w temacie, kończe właśnie cykl podczas którego m.in. brałem "wspaniałego" i ogólnie polecanego Shock'a, natomiast na mnie nie działał on rewelacyjnie, w pierwszych tygodniach brania czułem pobudzenie i lekką, szybko znikającą pompę, natomiast teraz nawet 3 miarki mnie nie ruszają, niestety już taki mam organizm. Teraz zrobie dłuższą przerwę od suplementów typu no-booster, ale zastanawiam się z czego skorzystać przy następnym cyklu bo troche tego jest, więc co byłoby dobrym rozwiązaniem? Dodam, że skład musi się różnić od shock'a.
Dziękuję za fachowe wypowiedzi, Mariusz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
jak masz NO booster, to daj wolną formę krety.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-01-28 07:09:28

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
Dorian,
No xplode nowy,
shotgun.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3355
jesteś pewien, że mają inne składy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
tak

ale nie dowiesz sie czy Ci odpowowiadaja poki nie sprobujesz.

z reszta slad mozna sprawdzic w wypadku kazdego z w/w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 715
odpusc sobie te miernoty jak no xplode , xpand, shock itp. Teraz liczy sie tylko nox pump doriana , biore ponad rok po kazdym opakowaniu robie 7-10 dni przerwy, biore 1/2saszetki (cala to naprawde maskra) lub wiecej w zaleznosci od trenningu i ciagle dziala za***iscie...No xplode to badziewie efekt taki co placebo, na mnie nie dzialaly nawet podwojne dawki mimo iz waze 80kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3355
No własnie jest tak jak mówisz trzeba eksperymentować... czyli znowu będe musiał kupować w ciemno. :) Czyli mam w czym wybierać (tylko te z kreatyna): no-xplode, xpand, nano vapor, no shotgun, animal pump, nox pump... To co tym razem wybrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dorian nox-pump fantycznie bardzo dobre opnie zbiera.
shotgun ostatnio tekaze. xplode - mi sie podobal przy dwoch miarkach na porcje, ale tego najnowszegio nie jadlem.

nox-pumpa mozna dostac na sztuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
nox x2 klepie jako tako, przymiarkę do 3 robię.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ćpun..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3355
faftaq, ale wiesz, shock mnie na początku też trafiał, więc jak kupie pare saszetek nox'a to ciężko będzie ocenić jego działanie na cały cykl, a zabaweczka tania nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jak brales shocka? jakie porcje? jak czesto?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fit best line Gainery,biłaka,kretyny,CARBO

Następny temat

Dobór Suplementów .

WHEY premium