SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sala do Crossfitu

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Panowie co powinno sie znalezc na dobrze wyposazonej sali do crossfitu , dokladne nazwy sprzetu plus jaka powierzchnia sali/hali pozwoli cwiczyc w komfortowych warunkach ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26
Siema.
Miałem się podzielić wrażeniami po zajęciach. Generalnie mi się strasznie podobało. Widać, że chłopaki mają poukładane co chcą zrobić i przede wszystkim widać, ze znają się na swojej robocie.
Spierdzielony straszliwie byłem po zajęciach.
Wydaje mi się, że trzeba samemu pójść i zobaczyć.
Ja polecam!
29 września jest następny dzień, gdzie można przyjść i zobaczyć.\
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie sztanga, hantle (kettle), drążek, poręcze i materace, tak by można było zrobić małą matę do TGU, burpees itp. Ile metrów to nie wiem, zależy ile osób ma trenować. Takim zestawem możesz ułożyć mega ilość treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie "pan" Ale dorzuciłabym piłki lekarskie/slam balls, sandbag, jakieś podwyższenie do box jumps, skakankę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Ma byc to klub typowy pod crossfit , lokalizacja Warszawa

Jakich firm sprzet itp ??

Kto z was najmocniej siedzi w crossficie , Dudek ??
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Knife i Obliques najbardziej chyba. Martucca też od jakiegoś czasu w tym siedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co wymienił Morales sporo kettbellsów, opony, młotki, skrzynie regulowaną do skoków, drążki.

Na sam początek wystarczy do zajęć 10 osobowych:
10 sztang prostych
10 miejsc do podciągania
dużo obciążenia.

na takiej bazie możesz śmiało robic klub crossfit, później go rozbudowywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poddałeś ciekawy temat do artykułu . Może coś napisze przez długi weekend o wyposażeniu sali crossfit i jak zorganizować ciekawe zajęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
To jak masz weekend to mozesz zrobic mi wyposazenie calej sali i ladnie rozrysowac zabawa w taki klub w wawie to max wyposazenie

Widzialem w necie cale zestawy , bramy itp

np. http://spartasport.pl/pl/c/Zestawy-CrossFit/84 

http://spartasport.pl/pl/p/Cross-Station-Double/238 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Drążki, kule, sztangi, piłki lekarskie, skrzynie do skoków, hantle i tyle. Dobry spawacz i na moje oko całość sprzętowa zamknie się w 30tyś zł, myśląc o przygotowaniu sali jakieś 150m2 ( na sam sprzęt) Nie jest to tak drogie jak w przypadku siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Właśnie o to chodzi Drogi Wojciechu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Crossfit, a kulturystyka? Czyli sylwetka ponad wszystko!

Następny temat

WOD: Angie (wasze czasy, serie)

WHEY premium