SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STANEX -I 50 RAZAK - Stanozolol NA OLEJU!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
napewno taniej bo jak ktos by mial hajs na desme i ma dojscie do org to nie ma sie co zastanawiac, cenowo wyklaruje sie podobnie jak inne ug z gornej polki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
Tak zgadzam sie z Tobaa ale oboje wiemy ile krazy wy***ek desmy wiec tez kwestia aby dobrze trafic.Lepszy pewny under niz wyjepka apteki :) Glownie chodzlo mi o to czy cena sie znaczaco rozni od ceny desmy wiadomo desma apteka to napewno drozsza ale pytanie o ile tanszy razak skoro nie mowi sie o cenach na sfd :) Jesli ktos ma informacje prosilbym zeby ktos napisal do mnie na priv. Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Problem jest w tym ze zescie sie gnojki do cen z dupy przyzwyczaili innych firm typu o****ale BRD. A w tym biznesie jest tak za pewne rzeczy prlaci sie jak za zborze a inne jak za gowno proporcjonalnie z jakoscia.

A odnosniewina wina to faktycznie jak dla mnie tylko apteka sie liczy.

Ale macie w polsce inne wino na oleju? Juz wielu probowalo i byl wielki chu...

Zobaczymy jak z tym bedzie.



Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-04-02 20:19:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
wins olej sie nie sprawdza bralem paru firm na probe wino ma byc na wodzie i dlatego wlansie nie ma aptecznego na oleju

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez nie mam dobrych wspomnien po winie na oleju.
100 razy lepsze tabsy ktore bralem ostatnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
tam jest jakis estr czy zwyczajnie woda zostala zamieniona olejem? mozna sobie np w jednym strzale z propem dobrze wymieszac... jakby nie patrzec
a tak powaznie to objasni ktos co tam jest dokladnie zrobione? tylko rozpuszczone w oleju czy sa tam jakies niespodzianki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja slyszalem ze wino na oleju dluzszy setr jakis ma miec. Ale nie wiem ile w tym prawdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie ma dluzszego estru bo z tego samego prochu robia krysztaly wina wolniej sie uwalniaja z oleju do naszego systemu ale z tego co poczytalem na zachodnich forach jest to roznica godzin nie dni
tak czy siak mi na oleju nie podeszlo nie wiem jak innym bedzie wchodzic

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej miec RWR i nie ma o czym dyskutowac wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ciezko dostac kurek ukrecilo skorwysynstwo

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren 250 nowe opakowanie fake?

Następny temat

TRINEX 200- RAZAK (prop,tren acetat,drostanolone)

WHEY premium