SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRAWDZENIE BADAŃ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173
ANKIETA

1. WIEK: 21
2. WAGA: 87
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: .................
-węglowodany: ..................
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: omka,enan
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: trwa
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendecja do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110
-martwy ciąg: ...........
-przysiad: .............







Witam chciałbym aby ktoś rzucił okiem na moje badania i co z tym zrobić

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ankiete sie wypelnia
Jestes byles na cyklu?i co Cie dokladnie niepokoi?masz jakies niepokojace obiawy ze badania robiles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173
5 dni temu ostatni strzał enana był, teraz hcg tylko i na propa wskakuje za kilka dni i czy lepiej zbijać to czy nic z tym nie robić, czuję małe guzki pod sutkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Ile tych guzkow czujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173
Dokladnie nie umiem wyczuc, ale po kilka jest z kazdej strony, mniej wiecej po 4 takie nie duze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz lekko podniesiony estrogen i prolaktynę.Wrzuć lekko symex+ cabaser i po tygodniu-dwóch sprawdź wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173
A czy zamiast symexu moze byc letro ?
I czy moglbys mi napisac jakie dawki brac i co ile dni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może być letro, z tym że jest ono dużo mocniejsze niż symex i wywołuje większe skutki uboczne.Dawki to jest zawsze super indywidualna sprawa.Daj tabletkę raz na 5-7dni i zbadaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
Daj 1/4 tabletki letro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173
Dzieki wielkie, a czy zamiast cabaseru mozna moze cos innego bo do tego nie bede mial dojscia chyba ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
koksrgl
Dzieki wielkie, a czy zamiast cabaseru mozna moze cos innego bo do tego nie bede mial dojscia chyba ;/


Dostinex albo bromokryptyna
Ale ja bym na razie dał samo IA i sprawdził czy razem z estro prolaktyna spadła.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BADANIA, lekkie gino

Następny temat

HCG podczas cyklu?

WHEY premium