SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

SPALACZE TKANKI TŁUSZCZOWEJ !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7215

napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 327 Napisanych postów 37223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124808
mysle, że scorch byłby tu najlepszy w proporcji skuteczności do bezpieczeństwa.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-03-19 22:24:48
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 463
Jeszcze jedno mnie męczy mianowicie jedni piszą ze trening ma być na wysokich obrotach aby w pełni wykorzystać możliwości spalacza czyli jak największą redykcję tkanki tuszczowej, a drudzy twierdza ze trening taki nie może być na wysokich obrotach bo podczas tak dużego wysiłku btakuje tlenu co powobuje katabolizm. Prosze o pomoc bo nie wiem co jest prawdą a co fałszem chyba że ja to źle zrozumiałem
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 463
odświerzam
napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 327 Napisanych postów 37223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124808
jasne jest,że trening nie może byc zbyt cięzki bo wtenczas -choc redukcja pozornie może byc lepsza- to wieksze będą spadki masy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka bialkowa eas.prolab,ON,metr

Następny temat

cena odżywki

Stany zapalne organizmu - przyczyny Stany zapalne organizmu - przyczyny Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Natalia Damek - ocena sylwetki Natalia Damek - ocena sylwetki Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni