SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie - czytaj ze zrozumieniem - Methadienone

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
Hey

Słabe dojścia lecz zakupiłem takowy produkt i czekam na waszą opinie odnośnie tego , biore tak jak zaleciła mi osoba od której to kupowałem zacząć pierwsze 3 dni po 1 tabletce , nastepne 3 dni po 2 tabletki , następnie już po 3 tabletki po posilkach , zalecił mi brac to tak po pytaniu czy kiedyś bralem juz mocniejsze tego typu specyfiki.

załączam link do zdjecia jaki produkt dostałem tabletki sa małe nie tak duze jak widoczne na zdjęciu.
-http://i.imgur.com/LM6uPQr.jpg


moje pytanie brzmi co sadzicie o tym i czy to nie zaden wałek opakowania byly zamkniete jak ten clomid jeszcze nie otwarty , biore pelny tydzien po 3 tabletki i nie czuje opisanych skutków ubocznych , podniesienia testosteronu , agresji , czy ssania glodu.

prosze o subiektywną opinie produktu lub rowniez dac cos od siebie w miare w temacie . POZDRAWIAM

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
chłopaku jestes 2 lata na forum, a zero pojęcia? jakie podniesienie testosteronu? jaka agresja? jakie ssanie? ssanie i agresja to kwestia osobnicza! w dodatku stosujesz kilka dni to czego sie spodziewasz? piszesz w temacie, zeby czytać ze zrozumieniem a to ty nic nie wiesz i nie rozumiesz.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23789
nie było normalnej w tabsach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135735
HOHO dziwne nigdy nie widziałem w kapsach. Po tygodniu powinieneś odczuć hmm już ssanie głodu. ale poczekaj do 2 tygodni i biedzie wiadomo. waga tez nic a nic ?

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
no właśnie taką dostałem tylko , fakt faktem tyje tak ale nie czuje tych efektów żadnych dla tego nie wiem czy to odżywki z cyklu czy meta , troche mam obawy czy to dziala nie czuje jak mówiłem ssania głodu to mnie głownie obawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
przenoszę do zdjęć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135735
nie koniecznie musisz czu ssanie głodu :) to nie wyznacznik jakiś konkretnie :) mierz sie waga itd. i po tym obserwuj. retencja itd. ale no daj sie rozbujac tak z 2 -3 tygodnie ;)

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
hmm mam obawy chce zwiekszyć ilosc bialka w diecie a nie chce zaprzeproszeniem wyrzucic miesa, jajek itps w kibel chce mieć ze tak powiem pewnosc ze nadwyzka ktora bede mial w diecie , testo troche to popchnie , narazie 3 kilo pi razy oko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
do tego wzielem sobie jeszcze cm3 na miesiac lacznie z "niby metką" pozniej chcialem jechac 2 miesiac samą meta i po skonczeniu mety znowu kreatyna nie wiem czy to dobry pomysl , rownież bcaa wiadomo , no xplode 2 testuje na sobie , wiadomo witaminy itps , nie wiem jesli nikt tutaj nie zna tego czy nie bral i nie wie czy to jest pewne to ja po cyklu napisze ale jesli to wal wolal bym kupić z innego dojscia wtedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135735
ehh to teraz nie wiadomo bedzie jak szamiesz krete do tgo. bylo dać ja na zejscie. Ja bym inwestowal w cos pewnego i sprawdzonego :) 3 kilo w ponad tydzien to jest bardzo dobrze czego ty chcesz :D haha kreatyna./boster itd po cyklu lepiej wrzucc.. tzn. pod koniec

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
nie brac teraz łącznie tego , tzn no wlasnie ja chcialem tzn tak myslalem ze popchne kreatyna i mete razem na miesiac zrobie przerwe od kreatyny miesiac ale ciagnac bede meta i po mecie pociagne dalej kreatyna ale widze ze moj sposob myslenia jest raczej zly , boostera teraz uzywam ci powiem wiesz cieplo jest a nie chce sie op*****lać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
dzięki za szybka odpowiedź , jeśli ktoś by coś chcial dodać jakieś wskazówki uwagi , optymalizacje itps jak najbardziej zachęcam , DZIEKI i POZDRAWIAM , BEDE PISAL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino FOX LABS tablety zolte i pomaraczowe???

Następny temat

TestE DB

WHEY premium