SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z klatka!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2122
Mam taki problem ze moj mostek jest zapadniety tzn mam taki "row" w klatce. Cwicze juz dosc dlugo ale nie moge sobie z tym poradzic. Jest mozliwa poprawa?? co nalezy zrobic zeby sie tego pozbyc.^_-

EisbeY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
wyciskanie na klatke wąskim uchwytem. Powinno rozbudowac srodek klaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to defekt kostny to mzoe zabieg operacyjny bo cwiczeniami nic nie wskorasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2122
No to jest defekt kostny. Ale operacja spowodowala by ze bym nie mogl trenowac przez rok albo dluzej... to juz wole zeby moja klatka troche gorzej wygladala. Bardziej mi chodzi o to zeby to zakamuflowac dzieki jakims cwiczeniom.

EisbeY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ILE AMS ZLAT JAK EJSTES MLODY TO za kilka lat moze byc uciskane sropiersie albo inne struktury widzial to lekarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2122
Mam 20 lat. Lekarz to widzial jak bylem u niego na badanie kregoslupa przed rozpoczeciem cwiczenia na silowni z 3 lata temu i nic nie mowil na ten temat.

EisbeY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no bo widzisz teraz to jzu po sparwie ale u malych dzieci takie defekty sie operuje zeby nie bylo problemow w przyszlosci jesli cchesz to ukryc to tak jak mowi boofi waski uchwyt zeby rozbudowac partie przysrodkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1074
Ja mam podobną dziure :) to się wzieło od tego ze w brzuchu byłeś zle ułozony i w tym miejscu miałeś poprostu kolanka tak mi to tłumaczył lekarz i to jest chyba prawda :) raczej tego niezmienisz operacyjnie i na siłowni poprostu się do tego przyzwyczaj i zapomnij .

"To be or not to be"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary ty chyba nie znasz mozliwosci torakochirurgi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1074
i tu mnie masz nieznam się :D

"To be or not to be"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2122
Mnie poprostu to drazni bo szpeci troche moja klatke.

EisbeY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja barku i co dalej?

Następny temat

Żylaki powrozka nasiennego

WHEY premium