SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba do Michail-a

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć, więc pragne rady w sprawie suplementacji.Co najlepeij polecał byś żeby brać rano , przed treningiem po treningu przed snem , meidzy posilkami. Mam na ta przyjemnosc z 350 zł.
1). trenuje prawie 3 lata, cwicze systematycznie, rowniez w wakacje, chyba ze jakis przykry wypadek sie stnaie to nei moge, ale ogólnei ćwicze systematycznie:)
2).hm.. jak trenowałem... ostatnie półtora roku to trenuje prawie bez zmian,ale jeżeli chodzi o ostatnie 6 miesiecy to:
S-serie P-powtórzenia
a)
-poniedziałek: klatka(14 S,8-12 P),triceps(8 S,8-10 P),brzuch(tak na oko:)
-wtorek: plecy(19 S,8-10 P), biceps(8 S,8-10 P),przedramie(12 S,12-15 P)
-środa: wolne
-czwartek: barki(19 S, 8-12 P), nogi(nie robilem bo sciegna i torebke stawową sobie pozrywalem, w stanie upojenia :/ )
-piątek: biceps(12 S,8-12 P),triceps(12 S,8-12 P),przedramie(12 S,12-15 P),brzuch
-sobota: wolne
-niedziela:wolne
Oczywiscie czasmi od poneidzialku i wtorku odchodzily rece, jak byłęm przemęczony i nei miał sensu taki trening. I tez przedramie, w pewnym momencie po 3-4 miesiacach trzeba zredukowac do jednego cwiczenia w tygodniu.Ale to jak pisałem to drobne zmiany:)
Co do długości przerw miedzy seriami, nie stałem z zegarkiem w ręku, jak czas gonił to trening w 40 min(bardzo szybka opcja),a jak normalnie ćwiczyłem to trening zabierał mi około 1:30 h. Co do efektów, ogólnie w półtora rocznej ocenie to siły sporo , masy troszke, tłuszczu troszke. Natomiast w ostatnich 6 miesiącach to treningi polegały na utrzymaniu masy i siły, moge powiedziec ze przez wakacje nic siły i masy nei straciłem:)
Natomiast od pazdziernika moje treningi będą troszke mocniejsze, bardziej na mase, czyli mniej powtórzeń,a większe ciężary i progresja w większości.
3).osiągnąć chciałbym masy , z 10 kg więcej(a moze i więcej , zależy jak bede sie czuł z taką ilościa mięcha:), wiem że jest to możliwe bez sterydów, tylko z dobrą suplementacja i oczywiscie mocnym treningiem:)
Jeszcze cos , jem to co na co mam ochote:) Ale jesli cos polecisz to moge sie zastosowac zeby ten proces masowy i treningi były wydajniejsze:)
4)Czas na ćwiczenei zawsze znajde, ćwicze na siłowni, na ATLASIE w Sopocie, moze nawet wiesz gdzie to jest:) Ale sprzet jest można wszystko zrobic, przy odrobinei inwencji:) Jeszcze cos , wjakim sklepie polecał byś zakup tych odżywek, an hali w gdyni czy we wrzeszczu koło mc donalda w tej hali:) Jeśli to za oficjalne co do sklepów ,to podam swój adresik [email protected] . THX z góry za odpowiedź:) Czekam bo czas ucieka jak burza:D PAPA



Zmieniony przez - MaD_HuNtEr w dniu 2003-09-27 01:02:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Mała prośba- oczywiście zaraz Ci odpowiem, ale musisz napisac ten post raz jeszcze- wyrzucając z niego adres mailowy.

Mamy w regulaminie pkt. zakazujący zamieszczania adreswó- a to z racji szalejącego spamerstwa.

Jeśli zauważyłeś, to po środku nad każdą wypowiedzią umieszczona jest k0operta- w ten sposób możemy się porozumiewać NIE PODAJĄC sobie maila w teksćie



ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MICHAIL=RATUNEK

Następny temat

TRENING NA MASE

WHEY premium