SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-----------------> DO MICHAIL <----------------- :-) !!!!!!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Cześć mam kilka pytań, mój kolega ma problem z wagą, której niemoże zrzucić. Jego wiek to 18 lat, staż 8 miesięcy na siłowni systematycznie co drugi dzień, waga 80 kg, i wzrost 177cm. Ćwiczy i uczy się na własnych błędach. Mógłbyś mi rozpisać kilka rad jak ma ćwiczyć, na co itd. Jego celem jest ładna sylwetka o proporcjonalnych kształtach czyli żeźba. Potrzebuje jakiejś rozpiski lub ogólnych rad, ale trenujemy razem na siłowni co drugi dzień i ten plan nie jest zależny od nas. Z góry dziękuje ( także za pomoc mi z moim palnem treningu :) )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090


Sorka niedoczytałem - wydawało mi isę, że chcesz robić masę.

Ale zdecyduj się, bo saiły i rzeźby w jednym cyklu nie zrobisz.

Jeśli praca nad wyglądem to spróbuj tego:


Polecam taki program

Trenuj systemem
1 - I
2 - II
3 - W
4 - III
5 - W
6 - I
7 - II
8 - W
9 - III
10 - W

ITD.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
poszukaj dobrze a znajdziesz o tym było pisane nieraz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Ehh czy to tak ciężko poszukać ?? Masz i nie marudz https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=92199&whichpage=1&crc=6235549#post0 

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Wuder fajnie ale to jest artykuł dla pań a nie dla panów, więc to ty nie marudź i nieudzielaj sie więcej :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
papaj_17_. Nie dość że wyręczasz się innymi to masz jeszcze pretensje.
Poczytaj trochę podwieszonych postów i jak będziesz miał pytania to Ci chętnie odpowiemy. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
DZIĘKI INFORMACJOM, KÓRE PODASZ będzie można od razu przejść do konstruktywnej i KONKRETNEJ pomocy w Twojej sprawie.

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.Opisz jaką stosowałeś/- ujesz do tego treingu diete?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
1. Trenuje 9 miesięcy systematycznie co drugi dzień
2. -pon. klatka piersiowa, biceps, triceps
-wt. wolne
-śr.klatka piersiowa, bary, kaptury, motyle
- czw. wolne
- pt. klataka piersiowa, biceps, triceps
- sob. wolne
- niedz. w kółko to samo :)

- klataka na laweczce poziomej serii 5 po 8 powtórzeń cięzarem 60 kg., biceps- uginanie ramion ze sztangielkami serii 10 po 10 powtórzeń na jedną ręke, triceps- wyciskanie talerza 20 kilowego zza głowy 10 serii po 12 powtórzeń, barki wyciskanie sztangi zza głowy siedząc serii 5 po 11 powtórzeń ciężarem 30 kilo, kaptury- wznosy barków 6 serii po 15 powtórzeń cięzarem 60 kilo, motyle- podciąganie sztangi w opadzie 5 serii po 12 powtórzeń 50 kilo. Niestosowałem konkretnych przerw w pomiędzy seriami.
- efekty - spadek wagi, siła,
3. cel: rzeżba, siła
4. Czasowe możliwości to trening co drugi dzień ( powyzej 2 godz ), sprzęt: atlas, hantelki, gryf, ławeczka skośna ( głową do góry ),
5. -
6. bez diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
"6.bez diety" i sie dziwisz ?:>

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
No tak technist bo on ćwiczy amatorsko i w sumie cały czas uczy się na błędach :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6737
dieta

-= NaJlEpSzĄ ObRoNą JeSt AtAk =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090



Polecam taki program (po regeneracji)

Trenuj systemem
1 - I
2 - w
3 - II
4 - w
5 - I
6 - w
7 - II
8 - w
9 - I

itd.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na gorne czesci

Następny temat

najlepsze połączenie ćwiczeń

WHEY premium