SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poważny problem w trakcie odbloku (pomocy!)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
Witam. Od dłuższego czas bywam na forum , jednak dopiero teraz sytuacja zmusiła mnie do rejestracji. Szukam pomocy w niebywale ważnej dla mnie sprawie i tak na prawdę to chyba tylko gdzieś tutaj mógłbym uzyskac pomoc.Przejdę do sedna.
Wiek 22 lata. Mój staż na siłowni : 4 lata treningu z głową , 2 lata dobrej diety (3 g białka na kg,6 gram-ww ,0,5 gr tłuszczu) Wczesniej 2 razy sięgałem po coś mocniejszego SSA
Aktualnie jestem świeżo po tegorocznym cyklu , który składał się z 120 tabletek metki (10 ml) , 20 strzałów testosteronu i 200 tabletek stanazolu. Celem była dobrej jakości masa mięśniowa i mógłbym smiało cykl nazwać udanym gdyby nie pewien problem. Podczas odbloku (dokładnie 3 dzień brania Clomidu) dostałem silnego zatrucia żołądkowego i wylądowałem w szpitalu na 2 dni. Podczas pobytu w szpitalu nic nie jadłem , nei piłem i bylem maksymalnie odwodniony. Chyba nie musze pisać że po powrocie do domu sie załamałem (waga spadła do wagi podobnej sprzed cyklu; waga przed cyklem - 89 kg ' waga pod koniec cyklu - 95 kg) i od tego czasu stoi w miejscu a minął juz ponad tydzień od wyjścia ze szpitala. Bardzo zależy mi na odzyskaniu kilogramów i powrocie pompy , co moge zrobić , co moglibyscie mi polecić. Uprzedzam że miałem robione wszelkie badania i jestem zdrowym człowiekiem. Proszę o rzetelne porady gdyż ludzie których znam nie wiedzą zbytnio co mi doradzić. Będę wdzięczny za każda poważną odpowiedź , moge podać wiecej informacji jeśli zajdzie konieczność. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18528
pozostaje powrót do cyklu hehe

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ładowanie, regeneracja i lecisz z tematem, przecież czarów nie ma. Nie łam się, odrobisz.

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
W tym momencie kończe odblok po tym pechowym cyklu. I tu nasuwa się pytanie czy wejście teraz na jakikolwiek cykl byłoby rozsądne i czy ma to w ogóle jakikolwiek sens ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
j/w Wroc do poprawnej diety, wrzuc kilka kilo z tego co straciles na diecie + suplementach. Kilka kilo powinienes odzyskac blyskawicznie. Zregeneruj sie, przygotuj organizm do nastepengo cyklu i za jakis czas uderz kolejny raz. Tylko nie rob tego od razu, daj sobie chwile, niech zacznie troche isc w gore bez koksu, wtedy przywal

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
jestem mile zaskoczony odpowiedziami , wielkie dzieki za zainteresowanie sprawą , dalsze porady na prawde mile widziane. dodam że diete trzymam cały czas oraz suplementacja jest w miare mozliwosci dobra (tzn po cylu - monohydrat kreatyny , tribulus,ZMA,oczywiscie carbo po kazdym treningu w celu uzupełnienia węgli prostych) Ostatnie pytanie do was : Co myśliscie o wrzuceniu teraz jakiejś 100 metki lub jakiegoś innego środka w celu pobudzenia organizmu do powrotow wagi czty jednak uważacie to za nierzsądne i nieskuteczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18528
skuteczne pewnie i by było ale niewarto
te kilogramy straciłeś w ''ekstremalnych'' warunkach także z odrobieniem kilku z nich nie będzie problemu
jak staniesz na nogi to wtedy ewentualnie myśl o kolejnym cyklu

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
koniecznie chcesz zeby ktos Ci napisal zebys juz dzisiaj wszedl na bombe, ze to najlepszy pomysl. Zrobisz jak zechcesz

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
rozumiem ze mozesz tak myslec po tym co pisze ale jest wrecz przeciwnie bo ja nie chce własnie wchodzic na bombe lecz bardzo mi zalezy na odzyskaniu kg i tamtej sylwetki nawet kosztem wziecia czegos co mogło by w tym pomoc np. meta, ph czy cos takiego ale napewno nie chce wchdzic na bombe z tescia. z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
tak czy inaczej odpowiedzi na pytanie masz w postach wyzej. Powodzenia

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ciało człowieka składa się z większości z wody,jeśli nie piłeś było duże odwodnienie organizmu,poza tym w trakcie odblokowania,brak jedzenia,odblok odstawiony,zero suplementacji wystapił duży katabolizm.teraz już jak chcesz tak rób,wracając na cykl nadrobisz to szybko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do Cyklu

Następny temat

Nie dziala?/Meta

WHEY premium