SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Postawienie czupryny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 532
Mam taki problem, że chciałbym mieć na przodzie (czupryna) stojące włosy bo tak mi zdecydowanie lepiej. Tyle że mam takie włosy że mi po prostu klapią na głowe. Po umyciu głowy susze je od dołu dzięki czemu włosy mi stoją, tyle że wystarczy że mi je lekko zmoczy deszcz (lub przypadkiem nieco umocze przy myciu) już mi troche opadają i musze je myć i suszyć od nowa. Czy jest możliwość żeby coś zrobić abym na trwałe miał taką czuprynę?

PS Ale żele odpadają bo nie chce być żel menem po za tym to chyba działa tymczasowo a chce żeby mi takie zostały na trwale.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
to zrob se trwala
no to uzywaj wosku, lakieru czy cos w tym stylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1513
fajna jest guma do włosów;) nie skleja ich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Moim zdaniem włosy które spadają na czoło nie wyglądają źle.Ale jeżeli chcesz mieć stojącą grzywę to radziłbym Ci użyć żelu.Być żelmenem to nic złego.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2494
mi włosy robia sie tak samo jak Ci i postawiam sobie je na żel niestety sam zel nie wystarcza pozniej musze wlosy suszyc suszarka a pozniej znowu zel (mam bardzo sztywne włosy) i bardzo fajnie to wyglada.

"Nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka, nie udźwigniesz!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
wystarczy że żel nałożysz, a nie "nawalisz", wtedy będzie ok, ale jeśli masz sztywne włosy mało podatne na ukladanie proponuję przejść się do salonu fryzjerskiego i tam doradza jak wytłumaczysz o co chodzi.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 532
właśnie w tym problem że nie mam sztywnych włosów dlatego mi opadają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no to postaw je na ten żel i zobaczysz czy Ci się będą trzymać, a jak nie to jak mówila, spróbuj zapytać w salonie fryzjerskim o cos mocniejszego

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 556
no więc postaw je na gume Joanny, gwarantuje Ci, że Ci nie opadną :)

mi na żel sie za*****a nie ułożą, na wosk też nie, jak zrobie na pianke i wysusze to mam 2 razy więcej na glowie (to chyba z reklamy szamponu) ;)

na razie jade na krotkich wlosach i gumie, ale jak dostane wyplate i wlosy odrosna to ide do fryzjera porzadnego daje mu w łape i ma fryza mi za***ać bo robienie na gume mnie już w****ia, bo co zmienie koszulke to to sie wszystko niszczy, tak samo p ożelu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polecam zel tafta... kosztuje 9zl... ale starcza spokojnie na 1,5 ( mam dluzsze wlosy... uzywam zelu co dzien... ) To nie jets zwykly zel..ciezko mi to opisac.. ale efekt jest super.. nawet jak ci fryzura sie rozwali.. to mozesz ulozyc jak chcesz.. nie nakladajac zelu.. drugi raz... no i nie skleja wlosow... koszt 9zl.. ale wart.. pozatym to jest "słoiczek" czarny ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2404
A ja polecam zel z PLUSa, taki duzy 500ml za 2,30 : ) ...mialem te tafty, FX, gumy choje moje i gowno z tego bylo, a zel da je rade nromalnie... zwykly tani zel. Serio.

...zycie jest za krotkie zeby je przespac ;p

serial do wszytkich gier i softow: 5P13R-D4L4J-1KUP5-30RY6-1N4L4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybko wytrzezwieć

Następny temat

Otóż podciągałem się.... (prosze o rade)

WHEY premium