SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
3 dni temu zaczlem cykl kreatyny hiteca 500g.
W 3 dni schudlem 5 kg.Z 81 waga mi przeszla na 76.
Czy to normalne po kreatynie?
Nie wiem czy brac ja dalej nie.
Moze to miec cos wspolnego z tym ze jak bylem maly bylem ciezko chory na nerki??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
co do studentów medycyny - obecny pan doktor ze swym bratem farmaceutą i kumplem prawnikiem machaja 150 kg w seriach ....
ratownik medyczny - 166 kg max (100kg x 33 razy max),
na sekcji kulturystycznej koksiki - ważą po 70 kg i wyciskaja z 135 kg + andrzej - naprawde szeroki koleś 140 kg w seriach cwiczy

reszty (w tym mnie nie wymieniam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mozliwe i to bardzo -- kreatyna nawadnia komorki miesniowe, po jej cyklu woda odplywa.. i spadają kilogramy.. niekrym 1 kilo innym 6 a jak nie masz diety jeszcze to niepotrzebnie nawet brales krea
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja nie ejsztem po cyklu..tylko na cyklu 4 dni temu zaczlem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
kup sobie dobrą wagę ( TANITA np ) rasisto

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra dzieki ale mnie to nie bawi...
nie masz co doradzic to nie psiz gupot bo mi to nie jest do smiechu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Po pierwsze nie obraź ale postępujesz jak kretyn-- bo po cięzkiej chorobie nerek kreatyna dla nich do niezła kosa. Wiele osob ze zdrowymi w 100% nerkami po dłuższych cyklach skarzy sie na bule nerek i nawet ja to odczulem.
Po drugie jeżeli nie ćwiczysz to nie zrobisz nawet 1 grama mięsni na kreatynie. Najważniejsza zasada podczas jej brania jest ćwiczenie do upadlego i pić ogromne ilosci wody

I kup sobie nową wage bo stara jest pewnie do dupy.

PS:ciekawe jakbys Konał na nerki na odludziu, i mial ten napis na ciuchach co w Avatarze, a w promieniu 1000km byłby tylko czarny lekarz, nawet jego Etyka lekarska by ci nie pomogla





Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-06-20 14:41:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4417 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
trzeba uważać z kreatyną przy "chorych" nerkach.

miło by było jakbyś zmienił ten avator.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
niestety mnie takie avatary denerwują .... a w Poznaniu to byś miał duży problem z takimi poglądami ...

a co do nerek to powinieneś to SKONSULTOWAĆ z internista albo najlepiej NEFROLOGIEM !

a co do wagi - to pisałem prawdę ! (ja mam tanitę - 99% dobre wyniki za każdym pomiarem - b.dobre japońskie wagi ...)
znajoma ma wagę - schola - czy tam podobne badziewie i nei dość ze zaniża o 6-3 kg (w wypadku mojej wagi) ....

a co do choroby NEREK pamiętasz może co to było !
może być po łacinie jak masz gdzieś takie rozpoznanie ?

jakies zapalenie , kłębuszkowe , odmiedniczkowe ? czy coś innego ??
a i na pewno dostałeś wtedy jakieś zalecenia !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bahamut cwicze duzo i pije duzo wody...
a chory na nerki bylem ciezko jak mialem jakis roczek
moze to meic cos wspolnego z tym chudnieciem??
brac ja dalej czy se odpuscic??
wogole mnie troche nerki bola na tej kreatynie czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
konsultacja z lekarzem - bo czasami możesz je stracić ....

a poza tym nei powinne boleć ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ktoś z was urósł mając już dwadzieścia lat?

Następny temat

Ręce - twardy naskórek i odciski

WHEY premium