SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki macie po sogu..
pojde do lekarza jak ejszcze dalej tak bedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
boofi na studiach meduycznych masz czas na siłkę ? bo ja sie oto boję, ze (jesli dostane sie) nie bede mial zcasu :/ (taki off-topic)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
bardzo mało ...
na leku jest wiecej czasu bo kliniki sa tylko rano
na stomie rano ogólnomedyczne a popołudniami czy wręcz wieczorami stomatologiczne

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Faku! Za 11 dni mam egzaminy na AM, będe często aktualizowal profil jak sie dostane to bedziesz kontrolował Mam nadzieje ze jakos to utrzymam, widzialem jak bylem skladac papiery siłownie akademicką---> Dokupie z własnej kieszeni troche cięzarów bo mało mi troche he, i mi wyjdzie na dobre i dziekanatowi sie podliże, siłownia 10metrów od Akademika dosłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
u mnie na silce akademickiej powyzej 200 kg wpakujesz na gryf
ale chłopaki biorą (brali) tak na max 170-180 kg ....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
180kg studenciaki medycyny???????? EEEEEEEEE to chyba nie z Lekarskiego ani z Farmacji...PRzecierz to lat treningu i masy czasu waymaga taki trening zeby dojsc do takich wyników nawet na koksie(no chyba ze ci z farmacji sami majtrują sobie kox ). A gdzie czas na nauke? Anatomie Histologie te wszystkie prosektoria? eeeeee dziwna sprawa, pewnie mafia co zastraszyla uczelnie i sie dostala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
bahamut ale ty jestes prozny , cały czas podswiadomie wywyzszasz sie tym swoim 50 cm karkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Przecież nic nie mówie A w Karkówie spadło mi do 48 bo kapturów od tamtej pory nie robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a mowielm ze to przezich trening --- całuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Jak pociągniesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ktoś z was urósł mając już dwadzieścia lat?

Następny temat

Ręce - twardy naskórek i odciski

WHEY premium