SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl- małe dawki cyprionat.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Hmmm to juz sam nie wiem co dorzucić zamiast mastera...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Najpierw pytanie czy jest sens coś dorzucać :) więcej nie znaczy zawsze lepiej ogólnie master to świetny środek i kupisz ori bez problemu jak masz dostęp do ori cybera czy alphy :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Chce właśnie coś dorzucić bo juz poziom tkanki tłuszczowej jest niski myślę z poniżej 8% (żyły na udach i brzuchu) ,chciałem winko ale szkoda flakow itp ,chociaż nie miałem nigdy sajdow po winie.Chyba wrzuce tego mastera.Dawke sie podbije.Bazuje na srodkach androchemu wiec pewnie tez master bedzie z tego labu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wino przy takim BFie też fajnie robi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
wolfidexter
Chce właśnie coś dorzucić bo juz poziom tkanki tłuszczowej jest niski myślę z poniżej 8% (żyły na udach i brzuchu) ,chciałem winko ale szkoda flakow itp ,chociaż nie miałem nigdy sajdow po winie.Chyba wrzuce tego mastera.Dawke sie podbije.Bazuje na srodkach androchemu wiec pewnie tez master bedzie z tego labu.


Czy andro to dobry master nie wiem. Wiem że jest to środek często wałowany i zastępowany inna substancją czynna lub brakiem tej substancji w ogóle :) Ja podtrzymuje moja zdanie że wino naprawdę porządnie "psuję" zdrowie. Masteron stosowany w odpowiedni sposób jest środkiem prawie idealnym (pozbawionym sajdów). Ja teraz ogólnie całkowicie inaczej podchodzę do tematu sam kiedyś jechałem cykle gdzie bazą było 1200 mg testo plus 1000 deki i 1000 bolda plus jeszcze mega j**iące zdrowie orale :D Skutkiem tego były rozjechane wszystkie wyniki nadciśnienie na poziomie hardcore i krew gęstości smoły :D samopoczucie możesz sobie dopowiedzieć sam :d To był skończony idiotyzm i teraz może podchodzę zbyt prewencyjnie do tematu ale zastanów się nawet to że wina nie pociągniesz nie wiadomo jak długo a tak naprawdę przez te 6 czy 8 tygodni czy ono prób wywalenia prób wątrobowych i lipidów zrobi jakaś wielką różnicę w Twojej sylwetce ? A mastera enana np możesz ciągnąć bez problemu nawet 16 tygodni i ten środek stosowany odpowiednio długo zrobi moim zdaniem dużą różnicę. Koszty oczywiście to oddzielny temat bo master wyjdzie Cię duuuużo drożej niż winko ale moim zdaniem zdrowiej i lepiej :) Na koniec dodam że jest to moim zdaniem środek niedoceniany przez standardowego Kowalskiego ze względu po pierwsze na liczę wałów i często ten Kowalski mastera nawet na oczy nie widział po drugie oczekiwanie od saa cudów i zmian z dnia na dzień i po trzecie i najważniejsze u osób stosujących brak elementarnej wiedzy z zakresu odżywiania treningu i dopingu.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
pajaczeq
wolfidexter
Chce właśnie coś dorzucić bo juz poziom tkanki tłuszczowej jest niski myślę z poniżej 8% (żyły na udach i brzuchu) ,chciałem winko ale szkoda flakow itp ,chociaż nie miałem nigdy sajdow po winie.Chyba wrzuce tego mastera.Dawke sie podbije.Bazuje na srodkach androchemu wiec pewnie tez master bedzie z tego labu.


Czy andro to dobry master nie wiem. Wiem że jest to środek często wałowany i zastępowany inna substancją czynna lub brakiem tej substancji w ogóle :) Ja podtrzymuje moja zdanie że wino naprawdę porządnie "psuję" zdrowie. Masteron stosowany w odpowiedni sposób jest środkiem prawie idealnym (pozbawionym sajdów). Ja teraz ogólnie całkowicie inaczej podchodzę do tematu sam kiedyś jechałem cykle gdzie bazą było 1200 mg testo plus 1000 deki i 1000 bolda plus jeszcze mega j**iące zdrowie orale :D Skutkiem tego były rozjechane wszystkie wyniki nadciśnienie na poziomie hardcore i krew gęstości smoły :D samopoczucie możesz sobie dopowiedzieć sam :d To był skończony idiotyzm i teraz może podchodzę zbyt prewencyjnie do tematu ale zastanów się nawet to że wina nie pociągniesz nie wiadomo jak długo a tak naprawdę przez te 6 czy 8 tygodni czy ono prób wywalenia prób wątrobowych i lipidów zrobi jakaś wielką różnicę w Twojej sylwetce ? A mastera enana np możesz ciągnąć bez problemu nawet 16 tygodni i ten środek stosowany odpowiednio długo zrobi moim zdaniem dużą różnicę. Koszty oczywiście to oddzielny temat bo master wyjdzie Cię duuuużo drożej niż winko ale moim zdaniem zdrowiej i lepiej :) Na koniec dodam że jest to moim zdaniem środek niedoceniany przez standardowego Kowalskiego ze względu po pierwsze na liczę wałów i często ten Kowalski mastera nawet na oczy nie widział po drugie oczekiwanie od saa cudów i zmian z dnia na dzień i po trzecie i najważniejsze u osób stosujących brak elementarnej wiedzy z zakresu odżywiania treningu i dopingu.


Ja właśnie na winie nie mam sajdow zamułek itp.Nie mam też typowych skutków dht łysienie itp.Syfow tez brak,nie mam skłonności do tych rzeczy ,dbam tez o profilaktyke przy tym.Wino dla mnie super środek na koniec redukcji ,ale ma niestety ograniczenie czasowe dlatego skłaniam sie ku masterowi,chce po prostu wyostrzyc waskularyzacje i lepsza separacje .Takze wleci master e. Podobno andro ma dobry chłopaki na forum chwala.Od kiedy sie rozkreca master e? Bil ktos długiego mastera ,bo.malo info o nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wolfidexter
Chce właśnie coś dorzucić bo juz poziom tkanki tłuszczowej jest niski myślę z poniżej 8% (żyły na udach i brzuchu) ,chciałem winko ale szkoda flakow itp ,chociaż nie miałem nigdy sajdow po winie.Chyba wrzuce tego mastera.Dawke sie podbije.Bazuje na srodkach androchemu wiec pewnie tez master bedzie z tego labu.


Dobrych masterow nie brakuje. Wiec smialo tego mastera e bym dolozyl tak jak planowales i zaczal od tych 400mg tyg rozlozone na dwie inj pon i czw po 200mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Tak zrobie i bede ciągnął go az do końca redukcji, zacznę od 200mg week.Sajdy typowe dla DHT? Czy jakies inne niespodzianki mogą mnie czekać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Od maja zaczynam ostatni etap redukcji będzie to wyglądało tak:
-250mg test cypio e4d
-200mg master enan e4d
- efka 15-60mg + kofeina 200mg-(w będę przeplatał też to johimbiną) muszę dopalić resztki fatu na dole brzucha, bo żyły na brzuchu i udach są już od kilku tygodni. Obecnie leci: tylko test cyp. 500mg e7d . Micha jak w tamtym roku idealnie spisuję się rotacja węglowodanów.


Zmieniony przez - wolfidexter w dniu 2017-04-21 17:00:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Dla mnie to co rozpisałeś spoko a żeby zjechać z resztek fatu pod koniec zbij estro i pozbądź się wody jakimś naturalnym diuretykiem np pokrzywa żurawina. Farmakologii z diuretyków nie polecam jeśli nie wiesz co robisz możesz sobie krzywdę zrobić ale pokrzywa super daję rade. Estro też przez jakiś czas możesz próbować nisko żeby wypalić resztę. Możesz też pomyśleć nad jakimś suplementem na zbicie kortyzolu. A rozpiska jak dla mnie spoko.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

D ject 50 androchem. Methasterone

Następny temat

cykl odłozyc??

WHEY premium