SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl- małe dawki cyprionat.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
W tamtym roku nie zbijalem estro i tez nie było za duzo wodny,byłem mega suchy,ale tyle leciało wino więc też to mialo swój udział, teraz bedzie master bo szkoda flakow i moge go pociągnąć dłużej niż winko więc powinno być podobnie.Udowadniać się jakoś nie chce ,ale na bank pokrzywa wleci jak rok temu.Pod ręką mam symex więc jak nie bede zadowolony to zrobię badania i zbije.Środki beda andochemu, narazie sie na nich nie zawiodłem.P.S minął rok na bombie...a mial to byc cykl na kilkanaście tyg ...achh xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Możesz ciągnąć całe życie na bombie jak zrobisz to z głową :) Ja nie robie PCT za niedługo urodzi mi się syn i więcej dzieci nie chce :) Pomyślę w przyszłości jak będzie mnie stać :) Trzeba pilnować zdrowia badać się robić mostki i to takie żeby organizm dał radę odpocząć i nie walić w tym czasie więcej niż max 250 mg testa tygodniowo. Pilnować diety treningu cardio starać się ogólnie żyć zdrowo bez zbędnego stresu spać dobrze itd itd. Kontrolować co się dzieję i wiedzieć kiedy trzeba zrobić ten mostek i żeby był na tyle długi żeby organizm odpoczął sobie od tego syfu. Nie wiem co będzie ze mną za 20 lat może już będę od dawna w piachu a może będzie w miarę ok :D Ogólnie saa niszczy zdrowie i inne leki i nikt mądry nie powie Ci inaczej :) Ale można moim zdaniem jeśli nei do końca życia to bardzo długo robić to w miarę zdrowo i z głową. A tak na marginesie jak ktoś myśli o długich przygodach to środki jak tren czy orale 17a może sobie od razu darować :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Ja ogólnie chcę zrobić po redukcji mostek i ewentualnie zejde na kilka miesięcy z towaru. Redukcja juz na ostatniej prostej.Obecnie waga ok 107-109kg
Lece 250mg cypka e3d
200mg mastera e3d
No i eca teraz na zmianę z joha.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

D ject 50 androchem. Methasterone

Następny temat

cykl odłozyc??

WHEY premium