SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pieczenie po strzale z propa i siny guzek.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Witam. Po strzale z propa piecze i boli ramię do tego wyskoczył siny guzek. Czy to przebita żyła czy towar chvvjowy ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
jaka firma?
gdzie wbijałeś?jaka igła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Igła 0,7 prop Rotexa. Trochę mnie dziwi bo przeszedłem z kumplem z propa pmp który biliśmy 3 miechy i nie było nic, a tu mi po 3cim strzale rotexa na dupie wyskoczył siny guzek który rozmasowałem pod ciepłą wodą i zniknął, a jemu po 4 strzale na ramieniu i do tego piecze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
ile tego wbijał na raz?
nie stosowałem tego propa więc nie wiem co to za shit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda dla paru złotych sie uszkodzic do smieci z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Na etykiecie nie było napisu - only hardcore men

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Wbijaliśmy po 0,75 ml więc nie dużo. W każdym bądź razie miał tak ktoś po strzale ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2486
Ziomek ma to samo , po 2 strzalach goraczka mu tez doszla do tego Towar nadaje sie to Kibla

W związku z wielką godnościa ludzie są w istocie , równi .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
rotex prop to gowno jakich malo... brat bije (bił wlasciwie bo zminil na PMP) temp 37,8 caly czas, nog nie dawal rady robic i dupe urywało, do tego kapsle schodza jak nasadki do cynku...

a mowia ,ze to samo co pmp - gowno prawda... akurat pmp jest zj**iste - schodzilem z cyklu nim ostatnio i 0 bolu 0 temp... rotexa wbilem 1x bo nie wierzylem ,ze tak nap*****la...

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2011-12-22 13:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
towar chvjowy albo bijesz ciagle w jedno miejsce, ja bije codziennie przeciwzakrzepowe w brzuch małą insulinowką i tez czesto robią mi sie siniaczki i pieczenie przy wstrzykiwaniu, ale to dlatego ze od 9 tygodni wbijam dzien w dzien i brzuch juz jest twardy i czesto są problemy z przebiciem się, po prostu zmien miejsce strzalu i sprawdz co wtedy albo zmien towar,

jeszcze dodam, ze bije mixa rotexa i jest calkowicie bezbolesny, kumpel cypio i to samo, o propie nic mi nie wiadomo

Zmieniony przez - bojka89 w dniu 2011-12-22 14:20:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Zacząłem bić w tyłek pierwsze strzały z rotexa bo gdyby w razie jakby cos wyskoczyło to lepiej na tyłku nizna ramieniu. Po za tym z kumplem bilimy z pmp przez tyle czasu tylo w ramiona i było ok. Widze że nei tylko ja mam problem z tym propem. Druga sprawa że gdy np. przybiłem propa z pmp po 5 dniach od ostatniego strzała to odrazu czułem lekką agresje i zwiększony popęd, a po pierwszym strzale rotexa (prawie tydzień przerwy od ostatneigo strzałą propa z pmp) nie odczułem tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do sprawdzenia i skonsultowania

Następny temat

co wybrać?

WHEY premium