SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pamiątki

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 44198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2361
To wrzucaj, bo ja też do nich wysłałem maila

-----------------------------
"Dla was to tylko piłka, dla mnie to sens życia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2723
Ja dzisiaj też otrzymałem liścik a właściwie 2 od Federacji Szwecji, chociaż wysłałem 1 maila. W obu liścikach zdjęcie drużyny i po 2 zdjęcia piłkarzy. To była 13 przesyłka do mnie odkąd piszę do klubów Cygan dostałeś to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2723


Takie cuś dostałem w 2 lstach. Fajnie bo priorytetem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Dostałem dokladnie to co wrzucił Matt. Jedną dużą kartę z kadrą Szwecji na Euro 2008 i z tyłu autografy, oraz dwie takie małe karty jak wyżej: jedna ze Zlatanem a druga z Lagerbackiem Z tyłu również autografy

Również poleconym dostałem

Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2008-07-09 20:24:57

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
poslalem teraz maila do szwecji. Ciekawe czy mi też przyślą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30
napisalem do Arsenalu i Man Utd i cos takiego mi odpisali powie mi ktos o co tu chodzi?????

Dear Supporter, In our ongoing drive to improve the level of service we offer our fans, we have created the Arsenal Online Supporters Centre. This web based service, located on www.arsenal.com will deliver the following benefits: 1. A large, easily accessible knowledge bank of your FAQ questions.2. A query form system for contacting the club, which will allow us to respond dramatically more promptly and accurately. To view the Arsenal Online Supporters Centre please click here. Alternatively please visit www.arsenal.com and then click the “Contact Us” tab.This facility will be replacing many of the general email address contacts, which we have identified as an area of frustration for our supporters. The new system will result in a higher level response being received in a shorter time frame. Please be aware that your email has not been received, as this email address is no longer active. Please re-submit your query through the Centre. Regards Arsenal Football Club
---------------------------------------------------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2723
Nie przetłumaczę ci tego ale do arsenalu polecam napisać list
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
ja wyśle do manchesteru i realu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30
ja jedyna pamiatke jaka dosalem to z Milanu byla to koszulka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30
to napisze bo chcialbym dostac Van Persiego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boniek w Romie??

Następny temat

Sklepy z akcesoriami piłkarskimi

WHEY premium