SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pamiątki

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 44127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2361
Dzięki Matt2303 za odpowiedź
Jeszcze coś do Krzycha, pisałeś : "Od porto jest szansa. Po prostu napisz list i poproś o autograf jednego konkretnego zawodnika; więcej Ci i tak nie przyślą." Jak napisać list z prośbą o autograf np. Quaresmy?Jak już pisałem angielskiego zbytnio nie znam

EDIT: Jak się wyśle list do Realu, można poprosić z pozytywnym wynikiem o 3 podpisane przez piłkarzy autografy?Nie wydrukowane?Czy są znikome szanse?

Zmieniony przez - D_v w dniu 2008-07-04 16:21:04

-----------------------------
"Dla was to tylko piłka, dla mnie to sens życia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3170
Dear (nazwa klubu)


My name is ..................I'm ...... year's old.I live in ...........in Poland.I have been Your for since I became a football fan.I think You are the best team in the world.You have the best players and very good couch.I always try to watch your matches in TV or Internet. I think Your have fine shirt.I would be very pleased to have Your autographs. My favourite players are Kaka, Ronaldo, Alberto Gilardin, Filippo Inzaghi (tu wpisujesz nazwiska zawodników). I will be grateful if you send me their original autographs. I look forward for Your response.


Yours sincerely (Twoje imię)

My adres:

Najlepiej wysłać koło 1-5 sierpnia. na Real nie licz, max odeślą Ci pocztówkę z nadrukami całego składu. Trudno jest wskazać kluby, które odsyłają zawsze coś fajnego. Jeśli zależy Ci na odpowiedzi, a nie np na autografach to te kluby, które zostały już wymienione powinny odpowiedzieć. Do dam do tego OM, który zawsze coś przysyła

P.S. Najlepiej próbować do swoich ulubionych klubów czy piłkarzy. Niektóre kluby robią loterię, więc nigdy nie wiadomo czy się trafi, ale warto próbować. Jakbyś potrzebował jakiś wzór listu czy coś to zagadaj do mnie na GG

Zmieniony przez - krzychu989 w dniu 2008-07-04 17:19:40

"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2723
Potwierdzam słowa kolegi, od realu to tylko zdjęcie zespoły z nadrukowanymi autografami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 275
jest jakas szansa zdobyc autograf thierrego henrego?

KKS Lech Poznań
Arsenal Londyn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2723
Jest szansa. Napisz na kopercie Thierry Henry a pod tym adres barcelony. Tak zrobiłem tylko że z Deco. Dostałem zdjęcie z oryginalnym autografem ale sporo czekałem, chyba z pół roku no i to było dosyć dawno, bodajże w 2005 r.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3170
Mała

Ale spróbować nie zaszkodzi

"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 275
a kogo autograf jest najlatwiej zdobyc? albo z jakiego klubu zawsze odsylaja autografy?

KKS Lech Poznań
Arsenal Londyn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2723
Tego to nie wiem, ja jak już pisałem dostałem autograf Deco, ale też od zagłębia lubin 3 zdjęcia z autografami; Stasiak, Pietroń, Bartczak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
a to ktos mi przetłumaczy ?

No se ha podido realizar la entrega a estos destinatarios o listas de distribución:
[email protected]
La dirección de correo electrónico de este destinatario no se encontró en el sistema de correo electrónico de este destinatario. Microsoft Exchange no intentará volver a enviar el mensaje. Compruebe la dirección de correo del destinatario e intente, o bien proporcione el siguiente texto de diagnóstico al administrador del sistema.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Właśnie przed momentem był u mnie listonosz i dostarczył mi pierwszą listowną odpowiedź na moje maile. Odpowiedziała Szwedzka Federacja . Później wrzucę co mi przysłali

HALA MADRID !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boniek w Romie??

Następny temat

Sklepy z akcesoriami piłkarskimi

WHEY premium