SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otręby - krótko i na temat...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
nofatuk jak to z panierkami bywa;] sporadycznie smaze (wole gotowac badz dusic scierwo) wiec sie tym zbyt mocno nie przejmuje

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
ja jem od tygodnia 100g otrąb (gł pszenne, jak sie skoncza mi to żytnie), bo taka zawartosc błonnika mi odpowiada, a chce go miec jak najwiecej, (ale w naturalny sposób)
w brzuchu mam masakre, ale staram sie pic tą wode i jakos idzie...

a teraz sie dowiaduje o jakims zespole jelita nadwrazliwego czy jakos tak... raany...

...całe życie umieram i całe życie się rodzę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
jaka masz masakre?? olimpa??
zmniejsz ilosc blonnika moze Ci przejdzie

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
masakre tzn tak dziwnie boli i w ogóle jakos tak mi dziwnie, ale przezyje... i tak jest juz coraz lepiej, im wiecej wody pije tym lepiej jest...
nie chce zmniejszac bo w 100g dopiero jest dzienna racja błonnika, troche tego duzo, niby głupie 100g, jem to cały dzien, dosypuje do kanapek, rano z mlekiem, jakos idzie, nawet do tego ochydnego smaku idzie sie przyzwyczaic

...całe życie umieram i całe życie się rodzę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
zaparcie było przez pierwsze 3 dni, teraz juz nie na szczescie:)
moze rzeczywiscie tak od razu nie powinnam ładowac 100g ale juz za późno, zaczynałam od granulowanych, ale to są raczej smakowe hehe,
kupiłam sobie tez niechcący żytnie (nie mam w nich zapisu ile mają błonnika:/) ale głownie to pszenne, najwiecej mają tego błonnika...

...całe życie umieram i całe życie się rodzę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
jesli nadal masz porblemy z jelitami, moze jednak zmniejsz dawki , jesli sytuacja sie unormuje stopniowo zwiekszaj do tych upragnionych 100 gram

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
mam takie pytanko malutkie.. czy uda mi sie dzieki tym otrębom schudnąć... choć troche...? chciałabym bardzo...

...całe życie umieram i całe życie się rodzę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
kupa lepszy poslizg bdzie miala a to wazne!!!schudniesz jak chociaz troche zaczniesz sie racjonalnie odzywiac, dodalas blonnik jestes na dobrej drodze ;) powodzenia

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
uuu dzieki) sama juz nie wiem co robic... ale to chyba temat na inne forum) dzieki serdeczne:*

...całe życie umieram i całe życie się rodzę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
ups a skad te emotikonki?????

...całe życie umieram i całe życie się rodzę...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa Dieta na Mase...

Następny temat

Crosse Trainer (Mondeo) - pomocy !!!

WHEY premium