SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren - dawka lekarska - korzyści

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Witam, slyszalem opinie, ze stosujac "nasz" omnadren w dawce 1 ampulka raz na miesiac mozna uzyskac wiele pozytywnych efektow jak: lepsze zycie seksualne, wieksza chec do zycia, dobre samopoczucie, krotszy a efektywniejszy sen, ladniejsza cere, lepsze spalanie tluszczu na treningach.
Takie gwiazdy jak "nasza" Do*a czy Robb*e Wil**ams tez go stosuja (moze nie omnadren, ale jakis testosteron) dla utrzymania lepszej formy psychicznej i fizycznej.
Pytam dlatego bo na forach tylko opisywane sa dawki od 1 amp. na tydzien i efekty uboczne takich duzych dawek.
Czy stosujac jedna ampulke na 4 tygodnie moze wystapic tradzik na plecach czy barkach? Czy jestesmy narazeni na ginekomastie?
Prosze o wypowiedzenie sie na ten temat.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
Libido mi sie spiepszyło jak kiedyś brałem dece z metką a poźniej teścia po tamtych dwóch cyklach mój dzielny rumak już nigdy nie był "nadpobudliwy". Miałem badania na teścia niby było w normie ale ja czułem się podle miewałem coś a'la deprechy słaby popęd itp. Ale teraz widzę że powoli wszystko wraca do normy. Zamierzam brać ome minimum rok w dawkach "leczniczych" jak narazie mam z tego same korzyści zobaczymy jak będzie za kilka tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
1szt na miesiac nie przyniesie zadnych kozysci
zblokuje tylko poziom naturalnego testosteronu

i Doda testosteronu nie bierze



Zmieniony przez - miczelx w dniu 2011-11-06 00:23:40

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze mu chodziło o DUDE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
hahahahahha

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
Najman podobno wbija raz na miecha

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miczelx, a jak sie odnieść do mostu omki co 21 dni 500mg, skoro piszesz ze 1 ampa to za malo na tydz, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mostek min 250mg tyg wg mnie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
arci25 spróbuj i daj znać jak ci pasuje.
Ja próbowałem i metoda jest spalona,blokować i tak cię zablokuje a do tego przez wahania stężeń tylko mnie wysyfiło.
Co wcześniej zdarzało się tylko przy underowych testach.
ogólnie chybiony pomysł.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
jedna ampulka na miesiac jest dla ludzi z niskim naturalnym poziomem, jezeli masz naturalny duzy to ci tylko przyblokuje naturalna produkcje i nic ci nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
Witam ja właśnie zacząłem brać omke "leczniczo" co 3-4 tygodnie.
Skłoniło mnie do tego to że miałem słabe libido, ogólnie podłe nastroje itp.Jestem teraz po czwartym strzale i jak narazie wszystko jest ok bez skutków ubocznych,jaja troszkę jakby mniejsze ale nie znacząco.Nie łapię też wody i mam więcej siły i lepszy nastrój.Można powiedzieć że w moim przypadku odczuwam co drugi strzał tzn.raz biorę i mam bardzo mocne libido, mógłbym kilka razy dziennie:D a po kolejnym strzale nie czuję już takiego kopa lecz libido i siła nie spadają.
Później znowu strzał i znowu kop i tak co kilka tygodni.Trądzik itp nie wystepuje thx
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPOZNIONY STRZAL

Następny temat

jaka efedryna na dzien dzisiejszy?

WHEY premium