SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O ŻESZ...PUDZIAN W K1

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8192
No jak ktoś trenuje na poziomie zawodniczym to pewnie, że ma szanse, ale chodziło mi o zwykłych ludzi trenująch SW dla siebie,a takich jest o wiele więcej.

This is how we do it baby :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ostro ale on sie nie na daje do K-1... wolałbym go zobaczyć w klatce:D np. Bob Sapp wygrał kilka walk w Pride FC ale dostaje po ryju w K-1:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 411
poto są zwody robione żeby zobaczyc kto wygra, raz wygra niespodziewanie 70kilowy zawodnik raz niespodzianką jest ze 165 kg sap wygrywa z kimś innym, gdyby wszystko dało się przewidziec na zasadzie takiej dyskusjii jak tu sie odbywa to niepotrzebne były by zawody tylko robilibysmy ankiete kto tym razem wygra

Znam Taekwondo, Karate, Judo, Ju Jitsu, kung-fu i jeszcze kilka innych fajnych słów !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 96
Mój kumpel mówił, ze widział w telewizji wypowiedzi Pudziana. Ponoć mówił, ze chodził kiedyśna karate , ale mówił, ze to zabawa (hehe pewnie zakończył treningi na grupie początkującej, albo nie mógł wyrobić z coraz to większymi trudnościami. Mówił też, ze chodził troche na box, ale i to nie dawało mu satysfakcji. W końcu powiedział, ze dźwiganie duuuużych ciężarów, pozawala mu się naprawdę wyżyć. Ale co Strongman ma wpóslnego z sztukami walki?? Heh Saleta wyjechał i dostał, chociaż ćwiczy sw. A Pudzian.... marno go widze. Lepiej niech robi to co w czym jest najlepszy - podnoszenie ciężarów. Poza tym ja też chętnie sobie obejrze go jeżeli naprawdę będzie walczył w K-1. Ale będzie zabawa!HEHE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
hmmmm jesli 3lub 2kyu w kyokushin to zabawa to ja tez sie tak bawie

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 411
w K1 albo w MMA startuje koleś co był jakimś tam mistrzem w siłowaniu sie na ręke, bardzo przyzwoicie mu szło. jak ktoś ma siłe to i przywalić też potrafi, pudzian na tępaka niewygląda, nierobi z siebie gwaizdy sztuk walki, ale dzięki temu go poważnie inni traktują bo dzrzemią w nim zasoby

TO JEST MOJA OPINIA, MOŻNA SIĘ NIEZGADZAĆ

Znam Taekwondo, Karate, Judo, Ju Jitsu, kung-fu i jeszcze kilka innych fajnych słów !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4299
Kosa Ty jestes profesjonalista nie porownuj sie do leszcza pudziana

1 miejsce w typerze Euro 2004

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"w K1 albo w MMA startuje koleś co był jakimś tam mistrzem w siłowaniu sie na ręke, bardzo przyzwoicie mu szło." - yen koleś to Gary Goodridge. Tutaj jego bilans walk w K-1: http://ko.sherdog.com/fightfinder/displayfighter.cfm?fighterid=13 w MMA idzie mu trochę lepiej, chociaż wielkim zawodnikiem nie jest.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Podobała mi się jego walka z Jerome Le Banner
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A mi z Sefo

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRIDE W TV?

Następny temat

pudzian

WHEY premium