SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSW Olsztyn - Wychowanie Fizyczne

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1298
Witam, mam zamiar od przyszłego roku rozpocząć studia na OSW kierunek wychowanie fizyczne. Chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej, od ludzi którzy skończyli ten kierunek, albo mieli bliską styczność z uczelnią.
Interesuje mnie wszystko, bo chcę być dość dobrze poinformowany
Jak wyglądają testy sprawnościowe przed przyjęciem (w praktyce) czy kryteria ich zdania są jakieś wygórowane? Jaki jest poziom nauki, generalnie czy ciężko zdać i czy jest dużo nauki? Jak łaskawi są wykładowcy i ćwiczeniowcy? Jak ludzie którzy tam studiują czy 'ekipa' zazwyczaj jest dobra? Co tam więcej macie ciekawego do powiedzenia to proszę się ze mną podzielić. Dziękuje i czekam na odpowiedz. Pozdrawiam

PS. Wychowanie fizyczne związane jest ze sportem, dużo ludzi po AWF-ie jest trenerami kulturystyki czy fitness, dlatego uznałem, że jest to dobre miejsce na zamieszczenie takiego postu :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Psychika siada

Następny temat

Czy cwiczenie piątek,sobota , niedziela jest dobrym rozwiazaniem

WHEY premium