SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLSZTYN -> siłownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

Od 1 wrzesnia zmieniam lokalizacje z Warszawy na Olsztyn. Oczywiście zamierzam w dalszym ciągu robić co do mnie należy. Proszę was chłopaki o adresy fajnych, dużych siłowni. Jakby ktoś mogł wkleic zdjecia to wogole byłoby po bandzie.

Pozdrawiam,
TQM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
BYK pytal o to samo Moze ktos mu pomogl ? Napisz do niego e-mail, albo na gg spytaj
Tylko tyle moge Ci pomoc poki co
https://www.sfd.pl/temat156630/ 

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 126 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23101
Ja chodze na silownie Perfect - na Nagorkach (taka dzielnica :P), fajny trener, fajni ludzie, mila wrecz przyjacielska atmosfera.
Na Pieczewie (tez dzielnica) przy banku jest faja silownia - tam moj brat akurat chodzi i sobie chwali.
Podobno na ul. Jagiellonskiej jest jakas super silownia. Niedawno ja otworzyli. Tam bym ci proponowala tez zajrzec.

Edytka - fajna kobitka :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Swietnie, dzieki wielkie, cos juz jest. Jesli nie masz nic na przeciwko Edytko- fajna kobitko, to zachowam sobie twoje namiary, zeby moc ewentualnie kogos na miejscu o cokolwiek spytac. Miasta nie znam wogole wiec kazda pomoc sie przyda.

Pozdrawiam
Piotrek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 126 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23101
Jasne Piotrek nie ma sprawy :)
Dzis znalazlam kolejna silownie w sumie niedaleko mnie (mieszkam na osiedlu Jaroty). Weszlam tam ale tez szybko wyszlam - ciasno tam, male pomieszczenie, duzo napchanego sprzetu no i o zgrozo KOLOROWO Wszystkie sprzety sa kolorowe - boshe oczy moze to wypalic :P

A wracajac do tematu to jak cos to pisz - napewno, w miare mozliwosci oczywiscie, postaram sie Ci pomoc znalesc cos odpowiedniego

Edytka - fajna kobitka :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Edytka

Mogłabyś dla mnie znaleść nr tel do tych siłownii??
chciałbym się upewnić czy są w nich waunki do trenowania trójboju siłowego bo ok 20 go wybywam do Olsztyna na jakiś tydzień a trenować trzeba

z góry dzięki

Zmieniony przez - BYK w dniu 2004-08-11 00:25:09

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1364
osiedle nagórki w bylej SPnr 27, duzo fajnych gosci

troch wyzej schodami u Kobaka

i jest jakas nowa du/a na Bydgoskiej chyba......

pozdrawiam,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 126 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23101
Wlasnie do tej "troche wyzej schodami" :P ja chodze - do Ryska Kobaka a ona nazywa sie Perfect.
Numery telefonow powoli kompletuje

Edytka - fajna kobitka :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
edytka

masz już może jakieś tel dla mnie??

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 126 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23101
Kurtka przepraszam za opoznienie - mam urlop
- "Perfekt"
Olsztyn, ul. Barcza 12
tel.(89)542 01 38
- "Palestra Studio Ćwiczeń Ruchowych"
Olsztyn, ul. Żurawskiego 1 A
tel.(89)541 47 15
- "Agora"
Olsztyn, ul. Żołnierska 45
tel.(89)533 43 99
- "U Kazika"
Olsztyn, Żołnierska 11c
tel. (0-89) 535 30 00
- "Fitness Sport Studio - AW"
Olsztyn Dworcowa 18
tel. 89 534 49 56

Edytka - fajna kobitka :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
dzięki serdeczne

pozdrawiam

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poradnik mojego pakera

Następny temat

Ile kosztuje karnet na Twojej silowni ???

WHEY premium