SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

New Era czapka. Pytanie. Pozdrawiam.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ! Wszystkich w wiosenną piękną pogodę

Mam pytanie, stąd założyłem temat w tym dziale. Totalnie o co innego chciałem zapytać. Czy taką czapkę poniżej, można prać ? Dżokejkę New Era ?



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Nie ryzykowałbym, poczytaj na necie trochę, każdy odradza, mój ojciec prał identyczną tylko kolor inny i w sumie oprócz wgniotów i wyblaknięciu kolorów po kilku praniach nic wielkiego się nie stało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za odpowiedź no poszperam może ręcznie wypiorę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Nie ma sprawy, nie pamiętam jeszcze jak w tych jest, ale w prostych podobno czyści się ten pasek co jest przy brzegach bo to podobno on wchłania pot, mój kolega czyści go szczoteczką..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 217 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24012
Gdzie taką czapkę można dostać bo chcę sobie taką kupić. Ale chodzi mi o to żeby była właśnie ze zgiętym daszkiem, ale bez tej dziurki z tyłu głowy na regulację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Ten model nazywa się 39thirty, wygoogluj sobie i sprawdz allegro bo jest tego tam pełno.

Zmieniony przez - Miniak_DH w dniu 2013-04-14 12:36:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 217 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24012
Dzięki wielkie bo już długo tego szukałem, a masz może coś więcej na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jokejka jest najlepsza uwielbiam te czapki. Będę musiał ściereczką ''prać'' Chciałem w nich na siłownie nawet chodzić, ale u nas w Polsce.. to w klapkach to norma, a w dżokejce ,,WOW'' nie to co za granicą chill totalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Nie oglądaj się na innych, rób tak jak Ci wygodnie, nigdy nie lubiłem jak ktoś się nie ubierał/ czy nie robił czegoś bo "co ludzie powiedzą"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie ! ja nigdy nie zwracam uwagi na nikogo i na nic, nie dbam o innych zdanie, ale w tym przypadku coś mnie blokuje..

Dzięki za wspracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
ostatnio u siebie na silce widze kolesi w dlugich wlosach i z takimi wielkimi guzikami w uszach , i jeszcze jden z nich lazil w czapce ziomowej wiec mysle ze taka czapka byla by calkiem ok:)

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ktoś kupował sprzęt od tego gościa?

Następny temat

czas postawić swoją siłownię

WHEY premium