SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na zyczenie SHOXA

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025
Domis a nie powinno byc najpierw upomnienie a potem ban jak cos??stary napisalem 1 zdanie w starym temacie jakie to zlamanie regulaminu mnie wisi galeria nie po to place tutaj abonament zeby mi dawal domis bana za niewiadomo co.Ja chce wejsc do dopingu !! a nie to tego dzialu bo za to tez place prosze o wyjasnienie sprawy bo nie wiem za kogo sie uwazasz PS najpierw chyba sie upomnienia daje i w ogole jakis konkretny powod PS 2 POZDRO ps 3 czy to polityka nowego moda?? bo chce konkretne powody
Zmieniony przez - -sailor- w dniu 2007-04-25 18:13:18

Zmieniony przez - -sailor- w dniu 2007-04-25 18:15:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
przesada SHOX to nie jakis lamus z pierwszej lapanki domis wyluzuj i sprawdzaj kogo banujesz

odbanowalem wbrew regulaminowi bo ban byl wbrew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Domisia tlumaczy to, ze dopiero zaczyna, za bardzo sie przejął funkcją :D...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
Doomis w ogole to jesli komus dajesz bana czy cos to powinnienes na maila poslac powiadomienie za co! bo ja wchodze i patrze maila nic,nie wiem o co biega itd to tak na przyszlosc jesli pelnisz funkcje moda

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
Doomis w ogole to jesli komus dajesz bana czy cos to powinnienes na maila poslac powiadomienie za co!

bez jaj

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
Ogolnie to ->

Napisalbym cos ale niechce mi sie tego komentowac i klocic bo zaraz sie zleci reszta kolegow Shoxa z argumentami kim to on nie jest


Zmieniony przez - Domis w dniu 2007-04-25 19:14:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
a kim jest?

ban znaczy winny, jesli bez winy - nie ma bana
tak to widze chyba.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
odswiezenie starego postu = ban? bez przesady ktos sie za bardzo wczul w role.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
niekoniecznie, sam tak robiłem jak był bajzel w zdjeciach.
dałem wczesniej posta, potem zadziałało trochę.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Domis- brawo banuj za takie coś ostatnio coraz więcej jest po odświeżanych topiców z w02, 03, 04 i to już dobija banuj może się uspokoją. bo jak widać w dzaiale panuje syf totalny i trzeba go ogarnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
zostawic Domisa w spokoju , dobzre zrobil regulamin obowiazuje wszystkich
co jakby to zrobil zwykly szary user to bylo by sprawiedliwe?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie ustawienia??

Następny temat

ban...

WHEY premium