SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka Czy Deca - Co lepsze na pierwszy raz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie: Czy zaczynając pierwszy raz kurację sterydową lepiej zacząć od Metki czy Deca. Metka jest popularna i słabsza, lecz skutki uboczne są częstsze i bardziej niebezpieczne. Deca - mocny i czystszy. Co jest lepsze na pierwszy raz. I po ilu latach treningu można wziąśc pierwszy raz któryś z wymienionych?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piwny ogierze, na kosks nigdy nie jest zapożno, wiec po co sie spieszyć?. trzeba pocwiczyc ze dwa, trzy latka, a najlepiej zapodac sobie cos w takim momencie, gdy nie notujesz juz zadnych wzrostów ani przyrostów, nie sily mimo odpowiedniego treningu lub diety.

bodyguard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Deca. I wcale nie jest mocniejsza - ale wszystko zależy od dawek.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sluchaj. jak masz pieniadze to bierz deke. te jest dobry sprzet. a co do mety, to przewaznie od niej zaczyna sie droga z koksem. jest tania i efekty po niej sa, ale i sa tez skutki uboczne. nie bede sie ci rozpisywal jakie sa skutki uboczne, bo po co?? mozna znalezc to na kazdej stronie o sterydach. A wiec podsumowujac: deka to bardzo dobry sprzet, ale kosztowny. A metka to tani i sredni sprzet z duzym dzialaniem ubocznym. jak cos brac, to dobrego, a nie potem bac sie o swoje zdrowie.

Jezeli moja wypowiedz ci pomogla, daj mi SOGA. dzieki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak po pierwsze to napisz ile masz lat...

Appear with good side!
/!\YaVoR/!\

Jeśli moja wypowiedz:
W jakikolwiek sposób Ci pomogła-daj mi SOGa,
Jesli nie to wejdz na: http://www.pajacyk.pl 
i kliknij w brzuszek-
Pomóż głodującym!

.:Szacunek Dla Uznanych:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2371
proponuje dece

KOKSY KOKSY KOKSY to jest to ......

I am / I can ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
Ja mysle ze na pczatku to on powinien wypelnic profil albo napisac cos o sobie przedewszytkim wiek!!!! bo jesli on ma 16 czy 17 lat to o czym my mowimy? a wy mu jush polecacie dece bo nie ma tyle skutkow ubocznych co meta i coz tego? jesli on ma np te 16 lat

-=NPC CreW=- FoReVeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
martin-16 zmien sobie nick na martin-17

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zanim cos wezmiesz lepiej pocwicz przynajmniej dwa latka bez koksów, ale jesli juz wybierz sobie dece zamiast metki, koszt moze wiekszy, ale bezpieczniej

bodyguard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
ach te dręczące i powodujące ciarki na plecach dązenie do sogów... kiedyś było tak że bez profilu odpowiedź nie była udzielana. tu akurat ryzyko lipy małe ale co by było żeby taki bhutan3 czy inny fachowiec przekonali delikwenta do omki?
najlepszy jest twaróg- gorąco polecam.
byłem na plażowni i wparowało tam z pieciu gości wiek- 15-16 lat. wparowali w długich dżinach chociaż upał był 30 stopni i to mi od razu dało do myślenia. wszystko łyse, golone żyletą znaczy. rozebrali się. nożki qrwa jak patyczki u patyczaka. bary u każdego podniesione do góry w celu zwiększenia efektu arbuza pod pachą. bice wahały się od 30 do chyba 38 u herszta, któremu najdłużej udało sie utrzymac arbuzy bo reszcie po paru minutach łapki więdły. herszt- łańcuch srebrny dużej grubości u szyi, gniewne spojrzenie i wulgarny język, reszta podobnie. aż mnie korciło żeby każdemu wje..ać na boki ale mnie nie zaczepiali. 16- letnia mafia qrwa. do tego dążycie młodzieńcy? i to po to wam koks? jaj nie macie a one od koksu maleją jeszcze bardziej. wszyscy drodzy małoletni koksiarze macie złudne pojęcie ze jestescie na cyklu silni i nikt wam nie podskoczy. to mżonki. jesteście zasr..ymi tchórzami i myślicie, ze sok pozwoli wam przezwyciężyć strach, staracie sie upodobnić do wymyślonych postaci z filmów i na koksie macie wrazenie ze wam sie udało.
do autora- też masz naście lat i taki właśnie cel koksowania? jeśli nie to przepraszam ze wciąłem się w posta, jeśli tak daruj sobie koksy.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
no no...


____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

Fat Bastard w Dopingu.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ggobo SOG dla ciebie. To co napisales to czysta prawda.

Nic nie powiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta czy wino ??

Następny temat

Co lepsze na pierwszy raz Metka czy Deca?

WHEY premium