SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol nie w tabsach - alternatywa przy zrytym żołądku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 336
Jestem w drugim tygodniu cyklu mety (20mg ED, wszystkie osłonki, siemię itp), ale zaczął mnie konkretnie boleć brzuch w okolicy dwunastnicy (po jedzeniu, itp wygląda jak mocne podrażnienie albo wrzodowe sprawy). Zrobię gastroskopię, ale nie chcę przerywać cyklu - bankowo tabsów już nie będę łykał, ale nie słyszałem póki co o mecie w ampułkach a to byłoby chyba jakieś rozwiązanie.
Macie jakieś doświadczenia w temacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205559
landryna
Aleks

Jesli chcesz przed wyjazdem jeszcze cos zdzialac to jedynie prop 75-100 mg co 2 dni.
Kalorycznosc po 3 tygodniach mozesz zwiekszyc tym bardziej ze zarcie z tego cateringu zapewne masz czyste.


4500kcal?
Odblok po takim 6 tyg strzelaniu normalnie? (Clomid, HCG & Proviron)



Jak teraz masz 3000 kcal i to zwieksz za kilka tygodni o 500 kcal i obserwuj rekacje organizmu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
Jest meta iniekcyjna, moze i kichy omija ale watrobe to raczej nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205559
Dlatego najlepiej wbijac testa

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66837
reklam z Gajosem nie oglądasz?
"Prima od tego sie zaczyna"
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
Tylko metka leci?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Bardziej przyjazny, dla wątroby jest Turinabol suche przyrosty zostaw metę na poziomie 5-10mg na dobę i nałóż na to turinabol 30mg -40mg jak się T-bol wkręci po jakiś 10-121dniach odstawiasz metę lub jw zamień na metę iniekcyjną.

Osłonowo na jelita bierz probiotyk i glutaminę, siemię lnianie najlepiej w dobrze przyswajalnej formie 10-20grmaów w dawkach podzielonych.
Na wątrobę bez recepty cyranex, rapacholin sylimarol ,esseliv lecytyna, na receptę heparegen lub od diila tationil.

Na żołądek ranigast, bioprazol.

Oczywiście nie wszystko na raz, poczytaj o tych środkach, i wybierz jeden dwa do każdej pozycji.
Osłonki bierzesz z dala od oralinp t-bol rano i popołudniu po 15mg 15mg , bioprazol przed snem probiotyk wieczorem , rapocholin po posiłku, lecytyna kiedy chcesz, poprawią się też twoje lipidy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 336
lodzianin1
Tylko metka leci?


Tak, nie chcę przesadzać, klata nie jest zła, ale przez wyjazdem wakacyjnym jeszcze trochę chciałem przymasować. Nie chciałem się kłuć stąd oral, ale trudno - przekonać się muszę do igły bo wrzodów nie chcę się nabawić..

Jakiego testa wbić? Wyjazd mam w połowie sierpnia i po tych dwóch tyg. metki zaczęło fajnie to wszystko jeszcze wyglądać (wiem, że woda), ale jakby to jeszcze trochę rosło to byłoby fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 336
wnc1964
Bardziej przyjazny, dla wątroby jest Turinabol suche przyrosty zostaw metę na poziomie 5-10mg na dobę i nałóż na to turinabol 30mg -40mg jak się T-bol wkręci po jakiś 10-121dniach odstawiasz metę lub jw zamień na metę iniekcyjną.




dzięki za wskazówki! tylko T-bol jest w tabsach i znów temat żołądka/dwunastnicy.. wątroba póki co jest w b. dobrej formie, badania nadal pomimo mety w normie, ale najbardziej chcę oszczędzić układ pokarmowy. mam też dość stresującą robotę, więc ryzyko wrzodów jakieś tam jest i bez ssa orali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
poprosimy o ankiete działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 336
lodzianin1
poprosimy o ankiete działu


1. WIEK: 30
2. WAGA: 80
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 110
-udo: 64
-talia: 92
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2.5 roku
6. DIETA:
-białko: ok 150g (chyba bo dieta catering sport 3000kcal)
-węglowodany: ok 200g (chyba bo dieta catering sport 3000kcal)
-tłuszcz: ok 50-60g (chyba bo dieta catering sport 3000kcal)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żadne - nigdy
8. TRENING: 3 x w tyg, teraz push-pull
9. CEL CYKLU: masa – najlepiej sucha, albo z ostrym cięciem potem (max 10 tyg)
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: nie było cykli wcześniej
11. POZIOM BF%: ok. 10-15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik, szerokie biodra, mocne naturalnie nogi
13. STAN ZDROWIA: bdb – regularnie badania w pracy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lekka do łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): jeszcze szybka..
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: ok 80
-martwy ciąg: 120
-przysiad: ok 100
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Odstaw orale i nigdy do nich nie wracaj jak myslisz o tym sporcie dlugoterminowo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

estradiol prog prola testo badania i libido

Następny temat

Badania a libido

WHEY premium