SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupie ciezary (talerze) najlepiej Olsztyn i najlepiej 2x20kg lub 2x25kg

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
Gdzie mozna kupic najtaniej obciazenie na sztange (zwykla taka, nie olimpijska )? Konkretniej chodzi mi o dwa talerze 20, lub 25kg oryginalne jakies.. nie toczone bo te mnie wkur.wiaja zawsze nie ma pewnosci ile tak naprawde maja kilo. Jakis sklep, link do internetowego sklepu? (ale tam z tego co wiem lipa z kosztami przesylki i wyjdzie mimo wszystko drogo) A moze ktos ma na sprzedaz? najlepiej w okolicach Olsztyna lub oczywiscie samym Olsztynie :)

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2260
chcesz miec orgunalne talerze a sztanga taka zwykła, nie olimpijska. Rozwaliłęś mnie gościu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19308
Nie bardzo rozumiem wypowiedzi powyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
pewnie nawet sam siebie nie rozumie...

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam ułożony krótki program w excellu do obliczania srednic i grubosci talerzy zeby wyszło idealnie z wagą - zrobilem sobie tak juz kilkanascie krazków i zgadza sie elegancko (rozbieznosci siegaja max 1-2 dkg na duzych krazkach)Jak cos to moge ci wyslac na maila tylko daj znac - takie toczone krazki sa 2-3 razy tansze niz kupne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19308
Kondorian jak możesz to wyślij na [email protected]
Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
lol moze zle sie wyrazilem.. chodzi mi o gryf taki.. podluzna rura na ktora nakladamy ciezary, tyle ze te olimpijskie rurki maja duzo wieksza srednice w miejscu gdzie sie te ciezary naklada niz te zwykle rurki, to tez srednica otworu w ciezarach (talerzach, kolkach, obciaznikach czy jak to zwal) jest mniejsza. A oryginalne mam na mysli ze produkowane przez jakas firme oznakowane ladnie fajnie, a nie wytoczone przez tate kolegi tokarza ciezarki o wadze przykladowo 17,3kg jeden. Dobra***** w to :D Nie chcecie zrozumiec to nie rozumiecie, pewnie wiecie ocb tylko sie czepiacie pojec bo nazwalem cos nie tak jak fachowo sie nazywa i palicie glupa tym bardziej ze mi i tak nie potraficie pomoc :] Dzieki ale z tego w excelu nie skorzystam bo nawet jesli to nie mialbym gdzie wytoczyc.

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19308
Radziuuu w tym momencie to ty mnie nie zrozumiałeś. Bo mi chodziło o bezsensowną wypowiedź Doltana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
Aha No ok, wazne ze wiadomo o co mi chodzi :D

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze ma ktos jakis ftp to udostepnie ten mini programik kazdemu zeby mogl sobie obliczyc ciezarki - bedziesz szybciej i lepiej - powiem wam ze takie toczone ciezary nie dosc ze sa tansze to jeszcze zajmuja mniej miejsca na hantli - nie maja przetloczen pogrubiajacych cały talerz a to duzy plus. A i tak najwazniejsza wedlug mnie jest cena - 2-3 razy taniej jest nie do pogardzenia a stal to stal - chyba ze macie ładne siłownie i chcecie ładnych talerzy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3463
Witam
Z tymi wyliczeniami to nie taka banalna sprawa. Wiadomo że żelastwo żelastwu nie równe, są różne stopnie nawęglenie, gęstości itd. Dlatego im większy talerz tym bardziej większe mogą być rozbierzności, przy jednym gatunku stali jeden krążek możę ważyć 19,9kg a drugi taki sam objętościowo 20,7kg. Najlepiej gdyby na próbę wziąść kilka wymiarów, potem wszystko sobie spokojnie obliczyć (to nie jest trudne! zajmuje chwilkę) i dopiero później z gotowego wzoru wytrzepać talerze. Sam tak miałem więc wiem co mówię.

Zdarowja

<zieci wesoło wybiegły ze szkoły...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koszulka - Reebok Mavericks Finley Retro Nights Jersey

Następny temat

N-gage

WHEY premium