SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszulki Phenom.. Pytanie..

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3757
WItam!
Chcialbym sie dowiedziec od tych co uzywali wlasnie Phenoma, co sadza o tej koszulce, jak sie w niej wyciska w porownaniu do innych.. Jak jest z jej wytrzymaloscia... i jakie sa opinie waszych znajomych np. z klubu..
Co wiecie na ten temat.
Z gory Dzieki..

In nomine patrie,et fili et spiritu sancti.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
Jeśli chcesz żeby koszulka nie rozciągnęła się popraniu to musisz ją wyprać w ciepłej a nie gorącej wodzie.Bardziej wskazane raczej mocne płukanie,chyba że obficie i mało przyjemnie sie pocicie wtedy można dodać delikatnie jakiegoś proszku do prania ręcznego bez namaczania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
Używałem PHENOM firmy INZER i moge powiedzieć że daje niezłego kopa,lecz niestety jej trwałośc daje dużo do życzenia.Bardzo szybko puszczają szwy i traci swe właściwości,ale napewno jest o niebo lepsza od zwykłych INZER E.H.P.H.D
Mi dawała 30 kg przebitki,lecz bardzo ciężko się ją zakłada i mocno kaleczy ciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 171 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 831
znajomemu na siłowni roztargała sięza pierwszym razem !! (mógł to być przypadek) !! lepiej od niej sprawuja sie rage, lecz są droższe!! trwałość rage jest podobno extra, mimo to co inni piszą , znajomy ma 2 letnią rage X i pociska w niej po 250 kilo !! koszulka zaliczyła około 30 podejsci i siętrzyma a Phenom sięroztargał )))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
Tu znowu z tym znajomym wyjeżdżasz,lepiej byłoby napisać ile mu daje ta koszulka a nie ile on wyciska.
Tez słyszałem od wielu osób że często im pękały nawet przy pierwszych próbach.
A z trwałością koszulek to jest prosta sprawa,mianowicie.Jesli koszulka jest ekstremalnie dopasowana to oczywistym jest że szybciej się zużyje od tej mniej dopasowanej.Ja używam koszulek lużniejszych i przez to dłużej mi służą a wcale nie mam przez to słabszych wyników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3757
Dzieki bardzo za informacje.. bardzo mi sie one przydaly.. Gdyz chcialem zakupic po wakacjach wlasnie Phenoma.. Gdyz wydaje mi sie ze wlasnie Phenom jest skupiona bardziej na klatke niz na lapy. w przeciwienstwie do np. Titan i Rage.. Wzorek co TY sadzisz na ten temat? Jestem wysoki i dosyc szeroki a lap zabojczych nie mam.

In nomine patrie,et fili et spiritu sancti.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
Musisz pamiętać że PHENOM jest szyty w stary sposób,czyli z przodu i z tyłu koszulki jest twardy materiał co powoduje skaleczenia ciała oraz spore ograniczenia w swobodzie między podejściami.
Ja jednak radziłbym Ci kupić TITAN F6 w nim prowadzi się podobnie sztangę jak w starych INZER i nie powinieneś mieć problemu z doborem odpowiedniego rozmiaru.Problem mają tacy jak ja ,czyli posiadający grube ręce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 171 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 831
tu masz racjęze nie istotne jest to zeby koszulka była ekstremalnie ciasna , ale to zeby wykorzysta ćstart jak idaje!! tego mojego znajomego znasz osobiscie to Damian L. z Terminatusa w żywcu uzyskał 210 a w starej wycioranej koszulce zalicza 250 !! co dało by 40 kilo !!!! natomiast rekordowe ciśnięcie w koszulce jakie zaobserwowałem u mnie to było 62,5 kilo!! człowieczek na treningu z ledwosćiązalicza 140 a na zawodach w F6 robi 200!! a tobie ile daje ?? i jakie rekordy w koszulkach widziałeś ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
A chodzi Ci o tego kolesia który prawie utopił sztangę w sobie opuszczając w dół a następnie odrywając dupę do góry wymęczył ją w górę.

Straszny z Ciebie fantasta,ale może go bardzo lubisz dlatego tak piszesz.

off topic
Jak tam Twoje obliczenia OPEN.odpisz w tamtym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
Piszecie ze phenom slaby jest... mi sie wydaje ze to najmocniejsza koszulka ze wszystkich... startowalem w phenomie rok i nie zauwazylem zadnych defektow. Teraz startuje w niej moj kumpel i jej stan jest taki jak na poczatku. Duzej przebitki mi nie dawala, moze dlatego ze to byla moja pierwsza koszula, ale za to latwo bylo ja opanowac. Jedyny mankament to bol. Zeby w niej wyciskac musialem wzisac 5 ibupromow, ale i tak napierdzielalo strasznie, a do tego takie ladne krwiaczki pod pachami. Blizny mam do dzisaj

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3757
Jeszce raz dzieki Wzorek! Rady Sie Przydadza. Po wakacjach zakupie TiTan F6.. i przygotuje sie do zawodow U nas w miescie ludzie maja male pojecie o koszulkach.. Ciskaja tylko inzerkach (HD, HPHD, Ja jedyny mialem EHPHD).. Np. gosc ktory ma 166cm wzrostu, wazy ok 95kg, Klata 129cm <chyba po napieciu, nie wiem nie pytalem> lapa 50cm.. i uzywa rozmiaru 56.. i twierdzi ze jest za mala.. Albo koles wazyl 85 kg, i gdzies z max 185cm wzrostu i na zawody zalozyl koszulke rozmiaru 56, a chodzil w niej jak w normalnej koszulce. Mialem ubaw /-D

Pozdro!

In nomine patrie,et fili et spiritu sancti.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 821
WZOREK tak przy okzaji tematu koszulek, jestes specjalista wiec jesli mozesz to poradz mi jaki powininem dobrac rozmiar. Moje wymiary klatka bez wdechu 104 triceps 34 waga startowa 82,5 obecnie ok 80 i wzrost 178. w grudniu wyciskalem w uzywanej wrecz rozciagnietej f6 nr 44 byla mocno luzna bez problemu naciagalem na rece ale o dziwo dala mi 25 kg w promocji i wyciskalo sie naprawde uzyje tu slowa przyjemnie w kontekscie tego co bylo w ubieglym tygodniu po zalozeniu fury 40. Koszulka rowniez uzywana przelamana. Rozmaiar po zalozeniu wydawaloby sie ze dobry wszystko ponaciagane jak sie nalezy. Kolega wyciskal w niej bez problemu 150 kg (+25) ja nie bylem w stanie 150 opuscic zatrzymala sie jakies 8 cm nad klatkai ani rusz w dol. Bez sprzetu mamy takie same wyniki. On jest o 10 cm nizszy czy ma to znaczenie??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski

Następny temat

zawody w bielsko białej

WHEY premium