SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kimono do karate - co polecacie ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
1. jak dostajesz karate-gi to najpierw się je do pralki wrzuca żeby się zbiegło.
2. Po 5-6 praniach już zostaje takie jakie jest i bardziej się nie kurczy wiec po tejże ilości prań będziesz wiedział co i jak i najwyżej je sobie skrócisz odrobinę.
3. Spodnie na gumkę są za***iste!

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 328
A czemu uważasz, że spodnie na gumkę są takie fajne? ; p
Głupio tak trochę mieć inne ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
Mnie osobiście w****iają spodnie na sznurki bo jak masz intensywny trening i się spocisz to nie da się zdjąć spodni bo te sznurki nie chcą się rozjechać.....
I można mieć akcje typu ściągnięcie spodni z bokserkami bo ciasno były zaplątane

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
W Karate jest w tej chwili specjalizacja , /jeżeli chodzi o zawody sportowe/. Do kumite nosi się kimona lekkie prązkowane / spodnie na gumkę, nie krępujące ruchów a do kata
"sztywna". Mozna wybrać tez karategę pośrednią. Duży wybór znajdziesz na www.dansport.pl u przedstawiciela ADIDASA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Ja osobiscie nie zalozyl bym karategi Adidasa. Na moim gi jest tylko kanji kyokushin oraz na listwie i ramieniu naszywki.

Moze ktos to uzna za glupie, ale nie chcial bym, zeby ludzie w Kyoku zaczeli sie przescigac, kto ma bardziej markowe kimono - tak jak z ubraniami w szkolach.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
to już się powoli zaczyna robić że ludzie zaczynają prześcigać się co do marki kimona. Zresztą gdyby tak nie było to nie było by pytań w stylu czy tej marki kimono jest dobre, bo tak naprawdę jeśli chodzi o karate to kimono się tak szybko nie popsuje chyba że w trakcie walki ale to już wypadek losowy

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Witam,
mam pytanie, moje dwie córki od paru miesięcy trenują karate. Powoli będę musiała kupić im karategi. Pytanie jakie? ceny są różne, na co zwracać uwagę, one maję do 130cm. Będę wdzięczna ra wskazówki.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Tak jak napisałam wyżej nie ma różnicy jakie kupisz im kimona. Po pierwsze to jest dopiero początek po drugie z tego bardzo szybko wyrosną, a po trzecie nie startują jeszcze nigdzie i pewnie jeszcze z pare latem tak pozostanie kimono nie nisczy się od pierwszego lepszego prania przecież, a w karate szarpnięć etc nie ma

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
bardzo dziękuję za odpowiedź, faktycznie dziewczynki szybko rosną i nie trzeba od poczatku kupować rzeczy z najwyzszej półki

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
weź też pod uwagę że kimono wstąpi się po praniu o około 3%-4%, trzeba wziąć więc poprawkę przy rozmiarze. Mi np. spodnie skurczyły się o 6cm na długości po kilku praniach. Ze 117cm mam 111cm mniej więcej.
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwon-do ITF

Następny temat

Ocharniacz na zeby podwojny firmy meteor Problem

WHEY premium