SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki stroj?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zona moja ma figurke, ze tylko pozazdroscic, w przeciwienstwie do mnie:(. Ale ze teraz jej kolezanki chodza na fitness, to i ona musi. A ja moja zonke lubie niezmiernie i chcialbym jej zrobic niespodzianke i kupic jej jakies ladne szatki do cwiczen. Poradzcie mi wiec, co jest najlepsze i jakie firmy, kolorki i fasonki sa teraz modne. Na co mam zwrocic uwage, bo zielony jestem w temacie "aerobow".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
weź ja na zakupy, kup co będzie chciała i co się jej spodoba a potem zaproś na wino i kawę, porozmawiajcie..

samo się załatwi

ja nie wiem ludzie maja problemy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ma byc NIESPODZIANKA...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Czarmy strój z małym białym znaczkiem nike . Żaden adidas bo to wieś straszna...hehe, napewno wiesz jaką firme Twoja żona preferuje, jakiej firmy ciuchy lubi nosic, wiec bedziesz juz wiedzial do ktorego sklepu sie przejsc. Znasz napewno tez troszke styl Twojej zony...wiec w czym problem. A jesli nie czarny.... to np blondyneczki bardzo fajnie wyglądają w jasno niebieskich strojach. Ty lepiej znasz swoją zone, wiesz w czym lubi chodzic, jakie kolory lubi, jakie jej pasuja.Jak juz kupisz to zrob zdjecie zony i daj na forum hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, juz troche lepiej. A co wam adidas zrobil, ze go nie lubicie? A reebok, a puma? Tez robia fitness? Znalazlem tez Anniluce, tylko drogie to jak pies... Warte to tylachna pieniedzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
No na temat adiBasa sie wypoawiadac nie bede, ale z puma masz racje, firma bardzo na czasie. Jesli chodzi o to czy warto dac wiecej za taki towar, to jak najbardziej tak, o ile kupisz oryginalne ciuchy. Oryginalne ciuchy szyte są z materiału zazwyczaj pierwszej klasy, są to rzezy porzadnie robione, które nie rozpruwają się po pierwszym praniu, nie spierają sie tak szybko napisy itd...chociaz zawsze od reguly moze byc wyjatek hehe, ale mysle ze warto dac troszke wiecej kasy i kupic cos porzadnego firmowego, zwlaszcza ze ma byc to prezent dla zonki, ktora mniemam ze bardzo kochasz , wiec nike, puma dla mnie te dwie firmy kroloja, chociaz napewno sa firmy drozsze, mniej przechodzone,ale z tych najbardziej znanych to chyba wlasnie te dwie robia najfajniejsze rzeczy , ubranka i buty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
mój drogi niespodzianka to może być kwiat..
co do ciuchów kosmetyków i bizuterii dobrze zrobisz jak pozwolisz jej wybrać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze, ze trafilem na eksperta od psychologii kobiecej. Tyle ze ja potrzebuje eksperta od strojow fitness. Dlatego jestem na stronie sfd, a nie "Przyjaciolki".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Hehe przyjaciółki . No tak coś w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
rób jak chcesz...

troche juz tych "prezentów" w zyciu dostałam... to wiem co potrafi kupić mężczyzna, choćby sie starał nie wiem jak to i tak to co kupi nie jest odzwierciedleniem kobiecych marzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się z Attiką w zupełności
Jednak jeśli chcesz już bardzo mocno jej coś kupić wybierz coś klasycznego np. spodnie biodrówki plus jakiś topic w kolorze który lubi żona
Sory Deejaavuu, dlaczego Adidas to wieś??? Wszystko zależy od kroju, typu materiału, koloru itd. (a przede wszystkim jak się wygląda w danym stroju) a nie od marki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po aerobach?

Następny temat

jak pobudzać apetyt

WHEY premium