SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wyrobic licencje ochroniarza ??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
Człowiek by pomyślał pare lat temu to by miał czyste papiery. To co takiego sprawdza lekarz? Krew badałem to było spoko. Ciśnienie też. Narkotyków nie biore. Nie pije i nie pale 3 lata. Ps.To 56 od numeru rękawa czy od Kombat56?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Lekarzy do obiegówki masz kilku:kardiolog,neurolog,psycholog,psychiatra,skórno-weneryczny,okulista,laryngolog.Podstawowe badania krwi i moczu do tego.Tych pamiętam i na końcu ogólny lekarz internista wydaje decyzje o czasie ważności badań do licencji.


Witka moja nie jest za dużaco do 56 w moim nicku,to numer Kompanii Specjalnej w której dawno,dawno temu służyłem i gdzie właśnie powstał Combat 56,no i mam do 56 sentyment z tych powodów...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
To w Krakowie chyba co 56 powietrznodesantowa? To pewnie Pan poskakał troche. Ja byłem na titawie w Grudziądzu. Chciałem do woja ale trafiłem w złym momencie jak Tusk zaczął oszczędzać. Tak się zastanawiam, czy nie ruszyć też na jakieś sztuki walki, ale nie mam o tym pojęcia. Praktycznie każdą bójke wygrywałem siłowo:) Co by Pan polecił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wybaczcie za spam.Moderator nie daje tu przykładu...

Piotr-56 Kompania Specjalna mieściła się w Szczecinie.Tak,wykonałem kilkanaście skoków.Żaden ze mnie pan.Z wszystkimi piszę na forum jako kolega.Co bym polecił ze sztuk walki?W Krakowie jest niezła ekipa od Muai Thai-Maximus w NH.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Witam

Mam pytanie odnosnie swiadectwa szkolnego.A mianowicie musze dostarczyc po ukonczeniu kursu na ochrone I stopnia do komedy policji nie zbędne dokumenty i tu moje pytanie.Czy muszę dostaczyc swiadecrtwo ukonczenia szkoły czy wystarczy że dostarcze swiadectwo ukonczenia kursu na licencje I stopnia.Po prostu za cholere nie moge znaleść swiadectwa a w szkole nie chca wydac kopi bo nie ma orginału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Onn-Tu masz wymagane dokumenty do dostarczenia przy ubieganiu się o licencję I stopnia POF:

1. Wniosek do Komendanta Wojewódzkiego Policji w ... o wydanie licencji pracownika ochrony fizycznej pierwszego stopnia;

2. Kserokopie dowodu osobistego zwierających, imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia, numer ewidencyjny oraz adres zameldowania na pobyt stały;

3. Oświadczenie o zdolności do czynności prawnych, stwierdzone własnoręcznym podpisem w obecności pracownika KWP;

4. Zaświadczenie o uregulowanym stosunku do służby wojskowej z WKU;

5. Orzeczenie lekarskie stwierdzające fizyczną i psychiczną zdolność do wykonywania zadań pracownika ochrony pierwszego stopnia, wydane przez jednostki uprawnione;

6. Dwie fotografie o wymiarach 3,5 na 2,5 cm;

7. Kserokopię świadectwa ukończenia szkoły;

8. Kserokopię zaświadczenia o ukończeniu kursu pracownika ochrony fizycznej I stopnia;


Czyli jak jest napisane,musisz dostarczyć zarówno świadctwo szkolne(przy jedynce wymagane jest przynajmniej świadectwo ukończenia szkoły podstawowej),jak i świadectwo ukończenia kursu na licencję pracownika ochrony fizycznej.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-07-12 08:21:47

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
a ja mam pytanie ???????? Jak odnowić licencję mam badania ważne, ostatnie zatrudnienie 3 lata temu. Co teraz ????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Wniosek do WPA

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
W niektórych firmach pracodawca oferuje 'darmowy' kurs na licencje. Warunkiem jest podpisanie lojalki na 1.5 roku (okres pewnie zależny od firmy). W razie zerwania umowy/robienia problemów których skutkiem będzie rozwiązanie umowy pracownik zgodnie z lojalka musi zwrócić koszty kursu (w moim wypadku 850zł).

Więc jeśli masz zamiar pracować tej branży to za 3 lata może to być jakaś opcja.

Korzystając z podbicia i zainteresowania Słabego chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia wieku tzn czy patrzą na dokładną datę urodzenia co do dnia czy bardziej na rocznik? ^^ Jestem z listopada i wolałbym jeszcze przed sesja spokojnie zdać egzamin.

Ktoś zdawał egzamin nie dawno? Ma jakieś wiarygodne materiały? Rady?

Z góry dzięki i pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Listonorzu-ubiegać się o licencje mogą osoby,które ukończyły 21 lat,więc sądzę że patrzą w WPA KWP na dokładną datę urodzenia.

Ja rad nie udzielę co do egzaminu,bo swoje egzaminy zdawałem 8 lat temu i sporo się mogo zmienić od tamtego czasu.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-08-20 09:12:00

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z siłą pod techniki

Następny temat

Który worek wybrac (dainken czy masters)

WHEY premium