SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przestać rosnąć?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29
Siemano.
Jestem nowy na forum
Jak mogę przestać rosnąć? jestem po osiemnastce i ciągle rosne... mam już 196 chyba i przez te wakacje troche chyba podrosłem jeszcze. kur** "jestem jak drzwi". Już czasem myśle sobie że nie przestane rosnąć. Najbardziej mnie wkurza, że każdy mnie widzi jestem taki widoczny i ogólnie czasem źle się czuję przez ten wzrosttt
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
nie napisałeś ile masz lat?
Okres wzrostu nie będzie trwał wiecznie.
Druga sprawa ,nie jeden zazdrości Ci takiego wzrostu

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
Nawet nie wiesz jak ja chciałbym urosnąć :) Mam 15 lat i 167cm, co odstrasza ode mnie większość dziewczyn. Możesz wykorzystać swój wzrost np do koszykówki lubi siaty ;) i nikt nie będzie Cię traktował jak kurdupla. Ciesz się z tego co masz. To ile jeszcze urośniesz zależy w sporej mierze od genów. 200cm chyba już nie przeskoczysz.

Zmieniony przez - SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq w dniu 2014-09-19 18:34:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Zacznij może korzystać z tego co dała Ci natura - sport.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Zabawne byly tematy dot. "Jak moge urosnac", ale zeby pytac sie o zatrzymanie wzrostu, tego jeszcze nie bylo. Takie tematy to chyba prowokacja albo tresci pisane reka gimbazy. Niewazne ile masz wzrostu, jak dlugiego masz wacka, czy jestes rudy czy blondyn, po prostu zaakceptuj to co dala Ci natura i ciesz sie tym. Przekuj ten "mankament" na swoja korzysc albo po prostu go zaakceptuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 736
To daj mi troche wzrostu albo tysiącom użytkowników, którzy chcą urosnąć choćby te kilka cm.
Mama mi mówiła nie pal papierosów bo nie urośniesz, może zacznij xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Raczej nie masz na to wpływu i nic z tym nie zrobisz. Ale z takiego wzrostu tylko się cieszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
A nie ma leków hamujących wzrost? Kiedyś o tym czytałam i wydawało się to całkiem prawdopodobne. W końcu tak jak niektórzy mają problemy z hormonem wzrostu w jedną stronę, to może być i w drugą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Stary, nawet nie wiesz jak się cieszyłem jak ostatnim rzutem urosłem o 5cm w wieku 20 lat, teraz mam 190 i zazdroszczę ci niesamowicie. Wykorzystaj to jak tylko możesz. Bycie wysokim to super sprawa : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból tricepsa łokcia

Następny temat

towarzyszacy bol w okolicach kciuka.. zdjecie

WHEY premium