SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilość serii, alkohol, dłuższa przerwa od kreningu

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 3 pytania zacznę od początku
1. Obecnie w czasie mojego jednego treningu na każdą partię mięśni wykonuje po 10-13 serii w czasie regeneracji a w czasie treningu siłowego 8 seri 2x w sensie ze robię jeden zestaw ćwiczeń i po skończonym zestawie zaczynam go od nowa więc 2x. I czy liczyć to jako 16 serii czy po prostu jako 8 ? i czy mogę tak samo podczas treningu regeneracji zrobić ze w jednym zestawie 10-13 seri i w kolejnym tez 10-13 czy wówczas przetrenować się można. Czy robić tylko po 1 zestawie dziennie ...

2. Od dłuższego czasu nie spożywam alkoholu nie licząc wódki ( nie przepadam) wcześniej nie piłem często zdarzało się 1 piwo na miesiąc. I teraz z racji ze lato to i grile i nieraz piwko jest ale odmawiam sobie ale ile można mówić NIE to boję się że po jednym piwie forma padnie a brzuch wyrośnie jak na drożdżach. Jakie jest wasze zdanie na ten temat bo gdzieś czytałem że piwo nie ale kieliszek vódki można.

3. Trenuje od 3-4 miesięcy codziennie 5 dni w tygodniu po 1,5-2,5h zdarzało się że w jakiś dzień nie trenowałem bo zabiegany czy zła organizacja czasu czy inna sprawa ale to lepiej dla organizmu bo odpocznie ale ale co jak ta przerwa trwa tydzień czy 2 czy miesiąc np wyjazd do miejsca gdzie niema siłowni albo czasu na nią niema pozostaje bieganie papki przysiady nic siłowego jak wówczas ciało zareaguje... Wolę się dowiedzieć niż potem narzekać że to co robiłem przez 3-4 miesiące po 1 miesiącu zniknie - siła .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 143
1.możesz
2.można jedno i drugie nie ma zadnych przeciwskazan jezeli jestes normalnym człowiekiem a nie zawodowcem w okresie przedstartowym
3.jak trwa tydzien to nic sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12987
Alko w pewnym niewielkim stopniu jest zdrowe, powtarzam w niewielkim Od 1 piwa forma Ci nie spadnie, nie bój się. I wypij na tym grillu nie rób popeliny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rampa

Następny temat

Cokolwiek..pomóżcie

WHEY premium