SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III Puchar Polski, V Otwarte Mistrzostwa Śląska w TSK - 1-2.04.2017 RUDA ŚLĄSKA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13716
Wzorek,
Pomysł bardzo dobry ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Rafał Bielsko
Wzorek,
Pomysł bardzo dobry ;)


Już kiedyś to zrobiłem , jak były ostatnie zawody w TS ze starymi kategoriami wagowymi....poprawiłem RP w samej ławce o 40kg i tak już zostało bo rekordy poszły do archiwum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
W Z O R EK
Rafał Bielsko
Wzorek,
Pomysł bardzo dobry ;)


Już kiedyś to zrobiłem , jak były ostatnie zawody w TS ze starymi kategoriami wagowymi....poprawiłem RP w samej ławce o 40kg i tak już zostało bo rekordy poszły do archiwum


Oj, oj tak nie ładnie prawdziwym trójboistom zabierać rekordy.
2

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
gregorterm
W Z O R EK
Rafał Bielsko
Wzorek,
Pomysł bardzo dobry ;)


Już kiedyś to zrobiłem , jak były ostatnie zawody w TS ze starymi kategoriami wagowymi....poprawiłem RP w samej ławce o 40kg i tak już zostało bo rekordy poszły do archiwum


Oj, oj tak nie ładnie prawdziwym trójboistom zabierać rekordy.


A ja to niby jaki byłem trójboista , jak wtedy startowałem....na niby
Teraz gdybym mógł zrobić pełny trójbój , to na pewno bym to robił....ale stawy się posypały i wiecej jak 150kg w siadach nie dałbym rady , w ciągach też słabo około 240kg , czyli ławka wcale nie była by najmocniejsza

Czy w Polsce robiąc RP w TS w wyciskaniu zapisuje się go też w single bench press , jeśli jest większy od tamtego rekordu ?
Bo o ile dobrze pamiętam w IPF tak jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Tak zapisuję się, jeżeli jest zaliczony trójbój.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13716
Jest w tej regule pewna dwuznaczność - teoretycznie każdy wyciskacz może zaliczyć klasyka i wbić rekord, podczas gdy equipped ma chociaż to obowiązkowe minimum przyzwoitości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
gregorterm
Tak zapisuję się, jeżeli jest zaliczony trójbój.


Jesteś tego pewien...bo czytałem że jeżeli startując w TS zrobisz rekord w ciągach lub siadach ale nie zaliczysz całęgo trójboju, to rekordy są nie ważne...Jednak gdybyś startował w TS i nie zaliczył martwego lub siadów ale zrobisz rekord w ławie , to rekord z wyciskania jest zaliczany ponieważ to jedyny bój w IPF w którym są rozgrywane zawody jako pojedynczy bój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Rafał Bielsko
Jest w tej regule pewna dwuznaczność - teoretycznie każdy wyciskacz może zaliczyć klasyka i wbić rekord, podczas gdy equipped ma chociaż to obowiązkowe minimum przyzwoitości.


Nie jest tak jak piszesz , ponieważ żeby zrobić rekord musi zrobić minimum limit jaki jest wyznaczony....tak jest w klasyku i EQ.
A wyniki wyciskania w TS wcale nie są aż tak niskie , żeby każdy sobie je pobił...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13716
Rekordy z definicji nie powinny być niskie, jednakowoż napisałem "wyciskacz", czyli specjalista, z którym trójboista w ławie nie wygra (z założenia, rzecz jasna). A gdzie są te limity w klasyku, jeśli można prosić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Na stronie IPF

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

European Men's Open, Sub-Juniors & Juniors Championships Malaga - 08-14.05.2017 r.

Następny temat

Zawody w Armwreslingu w Poznaniu

WHEY premium