SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III Puchar Polski, V Otwarte Mistrzostwa Śląska w TSK - 1-2.04.2017 RUDA ŚLĄSKA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Otwarte Mistrzostwa Śląska w Trójboju Siłowym w Rudzie Śląskiej Roman Smorz


gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1498
Naprawdę zaskoczony jestem tak szybkim wstawieniem wyników! Brawo panie Grzegorzu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336278
Jedna rzecz która mi ciągle nie pasuje to, możliwość używania opasek typu REHBAND na kolana.....widziałem zawodników którzy mieli tak ekstremalnie opięte , że ledwo szli . Wyglądało to podobnie jakby mieli zawiązane taśmy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
W Z O R EK
Jedna rzecz która mi ciągle nie pasuje to, możliwość używania opasek typu REHBAND na kolana.....widziałem zawodników którzy mieli tak ekstremalnie opięte , że ledwo szli . Wyglądało to podobnie jakby mieli zawiązane taśmy...

Może za dobre są do klasyka ????

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13716
Nie mów Wzorek, że nie znasz SBD knee sleeves...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336278
Rafał Bielsko
Nie mów Wzorek, że nie znasz SBD knee sleeves...


Rafał napisałem opaski typu REHBAND czyli SBD też podchodzą pod moje określenie
Co innego kiedy są założone jako ochrona stawu , a co innego kiedy ktoś zakłada ekstremalnie obcisłe i wtedy zaczynają wspomagać....w wykonaniu boju. Oczywiście tak jak piszę , chodzi tylko o ekstremalnie ściskające...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13716
Przepisy są takie, że zawodnikowi nikt nie może pomagać w zakładaniu opasek. A czasem i trzech pomaga... Na ile to pomaga - trudno powiedzieć, są różne opinie. Słyszałem, że ekstremalnie ciasne sbd dodają 20kg. Hmmm... Mi eski dają realnie może z 5-10. Wcześniej miałem elki - wielkiej różnicy po przejściu na S nie odczułem, jakaś tam jest, jednak rewelacji brak. Ale fajnie się w tym ćwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336278
Czasami do wygranej wystarczy 2,5kg ...czyli nawet jeśli pomagają między 5 a 20 kg to już jest inaczej w przełożeniu na wynik.
No cóż ktoś takie przepisy wymyślił i na razie tak zostanie.....aż do następnej zmiany


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-04-05 18:51:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13716
Opaski niech zostaną. Patrz ciężary - tam tez są lekkie bandaże na kolanach, opaski...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

European Men's Open, Sub-Juniors & Juniors Championships Malaga - 08-14.05.2017 r.

Następny temat

Zawody w Armwreslingu w Poznaniu

WHEY premium