SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IGF1 LR3 GEMSTONE PHARMACUTICAL

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
WITAM COS TAKIEGO MI WPADLO W RECE , LADNE OPAKOWANIA WYGLADA PROFEZJONALNIE ZNAJOMY BEDZIE BIL , JESTEM CIEKA EFEKTOW . KIEDYS WYCYTALEM GDZIES NA NECIE ZE NIE MA BIOAKTYWNEGO IGF DOSTEPNEGO NA RYNKU , MEDYCYNA NIE ZDOLALA TAKIEGO JESZCZE WYPRODUKOWAC WIEDZ NARAZIE NIE MA APECZNEGO IGF , I TUTAJ PYTANIE DO KOLEGOI ROWKA CZY BY SIE PODJAL ZBADANIA KILKU DOSTEPNYCH AN RYNKU IGF NAJBARDIEJ INTERESOWAL BY MNIE JAKIS GENERIC Z DOBREGO DOSYC ZRODLA , MOZ BYC TEN GAMESTON , TURBOVITAL OD HYGE IGTROPIN I SIGMA JESLI BY KTOS MIAL . tO SAMO TYCZY SIE PEPTYDOW TYPU GHRP6 ALE TO JUZ W INNYM TEMCIE




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Brałem IGF cóż działał ale szału nie było to jest kosmetyka która kosztuje swoje i jest ciekawym dodatkiem do cyklu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
TO SAMO CO GH JA CZAJE ALE PO CZYM WNIOSKUJESZ , ZE DZIALA ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
ja nie widze problemu jak coś.
tylko trzeba sie dowiedziec ile po strzale trzeba zbadać kraw. po ghrp napewno szybko a igf pewnie tez.

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
rowek
ja nie widze problemu jak coś.
tylko trzeba sie dowiedziec ile po strzale trzeba zbadać kraw. po ghrp napewno szybko a igf pewnie tez.


bo wiem ze poziom igf badja na bank u mnie w labie bo przy badaniu gh pytali sie czy chce zbadać.

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Podsumowując rok kontaktu z IGF lepsza regeneracja,progres ze stagnacji ,IGF bez 100% podlega,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
a mowia ze nie ma bioktywnego igf . rowek skad wiesz ze ghrp6 trzeba zbadac szybko ? igf long psize ze do 6h dziala cxzyli 2h bylo by ok a ten zwykly pewnie najlepiej do 20min po zastrzyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Anglia/Spartan korzystaj z jednego konta

oraz zapoznaj się z tą informacją,
https://www.sfd.pl/Zakaz_umieszczania_adresów_email_i_ofert_w_podpisie!-t901254.html


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2012-12-08 15:38:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
nie pamietam dokładnie ale ktoś (chyba B) pisał ze bardzo krótko jest aktywy p 2 godzinach bardzo zaczyna spadac. dlatego bic trzeba minimum 3 razy dziennie.

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111
Pytanie do 300Spartan.Czy ten twoj kumpel juz zaczął bic tego igf Gemstone,jak tak to napisz mi prosze jakie odczucia,czy dziala?bo tez mi wpadl w rece i chce wiedziec czy to warto wogole bic?
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
bieze rozne peptydy czuje sie mowi zej**iscie , niesamoita pompa , rosnie w oczach ale to zawodnk leci gh i saa ale czuje sie inaczej jak bez tyh oeptydow , bedzie trzeba o zbadac w jakis sposob albo wziasc solo zby ocenic dziaalnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Methanaxin inj 25mg/ml - PMP Steroids

Następny temat

Ovigil 5000iu HCG

WHEY premium