SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HELP: chce tez wyglądać OK

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 610
powiedzcie mi, jaki steryd najlepszy byłby dla mnie? mam 23 lata, 1 rok silowni, 70kg, straszne, ale chce teraz cos ze sobą zrobić zeby lepiej wygladać. poradzcie co powienienem brać najlepiej. i jesli macie cos to skontaktuje sie. PLEASE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 610
to naprawde ważne. może omka np. co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Dla super_gościa potrzebny jest super_steryd

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
a całe tony gainerów i białka, kreatyny, glutaminy ,HMB, CLA zjadłeś,że jesteś w dziale doping?
Jesli tego nie przetrawiłeś to pomyłka- nie ten dział.Tym wszystkim co wymieniłem stworzysz extra ciałko.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 610
jadłem już kreatyne rok temu przez 3 miesiące i też gainera. przybyło wtedy pare kg ale nic dalej do przodu juz nie idzie. chcialbym sprobowac po prostu ze sterydem jakims. jak bedzie zle, to odstawie, chyba ze sie szybciej przekrece na inny świat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Ile masz na to kabony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 610
no tak do 200. moze omke? daje dobre rezultaty chyba co? jest po nim trądzik duży?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Kup sobie dobrą książke :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Spoko, na duży trądzik to nie musisz wydawać kasy. Nie myj się tylko i smaruj gównem.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Lucek, jak już to moczem - mocznik podobno dobry na trądzik

Chłopie Twój wybór - nie jestem co prawda Matką Teresą z Calcuty ale jeśli już nic Cię nie powstrzyma to rusz z Testosteronem i zobacz jak na niego zareagujesz. 10 tygodni 300mg prolongatum. 14 dni po ostatnim ukłuciu Clomid 36 tabletek. Do tego cały czas Nolvadex 10mg dziennie razem z teściem. Podczas Clomidu Nolva 20mg.

Zmieniony przez - Uriel w dniu 2004-04-21 21:09:19

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propozycja!!!

Następny temat

WINSTROL z Lyka Labs

WHEY premium