SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HEHE Z inej beczki......

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 133
Wczoraj bylem swiadkiem ciekawej rozmowy przeprowadzanej przez wysokiej klasy specjalistów od kulturystyki.......dodam że obaj mają po 16 lat ;). A więc kłócili sie że ćwicząc dużo przysiadów ze sztangą na plecach powodują ugniecenie się kręgosłupa co z kolei wplywa istotnie na obniżenie wzrostu zawodnika nawet o 5 cm. Zacząłem się zastanawiać z czystej ciekawości czy rzeczywiście ćwiczenia przysiadów ze sztangą na plecach mogą takie coś spowodować? Jak było z wami bo ja u siebie przynajmniej czegoś takieg nie zauważyłem.....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2634
Co do obnizenia wzrostu to moim zdaniem nie bardzo ale moge sie mylic oczywiscie :D a co do przysiadow ze sztanga to obciazaja one kregoslup i moze byc mowa i jakims ugieciu.

Smoke some chronic nigga ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bez barkow

Następny temat

Nowy plan na mase!! Prosze o ocenę???

WHEY premium