SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Gra w szkole i poza szkołą (piłka nożna)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1582

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 115 dni Przeczytanych tematów 671
Witam :D chciałbym zapytać co poradzić na sytuacje kiedy to na WFie w szkole kiedy gramy w piłkę to się stresuje i nie wychodzi tak jak ma być. Jak gramy po szkole gdzie by to nie było, na boisku czy gdziekolwiek gra mi sie o niebo lepiej. Mam spokój i ciesze się grą. Na wfie mamy bardziej kopaninę niż grę. Ktoś wie co na to poradzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6943 Napisanych postów 103593 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1102208
Na psychikę nic nie poradzisz, jak się spinasz chcesz coś tam pokazać to Ci nie wychodzi
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
W takim razie co byś mi poradził żeby się nie przejmować? próbowałem sobie tak wmawiać ale nwm czy to działa :D

Zmieniony przez - T3ZIUSZZ w dniu 2018-03-25 16:11:43
napisał(a)
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 123 Napisanych postów 15367 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179572
Pewnie jakas książkę poruszająca właśnie ta tematykę.Jak nie zadziała to przynajmniej zaliczysz sobie 'lekturę'
1

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

napisał(a)
Początkujący
Chyba już rozwiązałem swój problem. Będę grał tak jak zawsze a co się stanie to się stanie i tyle :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpoczęcie sezonu ligowego, a trening.

Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Chlebek bananowy z orzechami Chlebek bananowy z orzechami Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Nick Santonastasso - bez wymówek! Nick Santonastasso - bez wymówek! 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów