SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Gra w szkole i poza szkołą (piłka nożna)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 237 dni Przeczytanych tematów 671
Witam :D chciałbym zapytać co poradzić na sytuacje kiedy to na WFie w szkole kiedy gramy w piłkę to się stresuje i nie wychodzi tak jak ma być. Jak gramy po szkole gdzie by to nie było, na boisku czy gdziekolwiek gra mi sie o niebo lepiej. Mam spokój i ciesze się grą. Na wfie mamy bardziej kopaninę niż grę. Ktoś wie co na to poradzić?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7881 Napisanych postów 107877 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1281599
Na psychikę nic nie poradzisz, jak się spinasz chcesz coś tam pokazać to Ci nie wychodzi
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W takim razie co byś mi poradził żeby się nie przejmować? próbowałem sobie tak wmawiać ale nwm czy to działa :D

Zmieniony przez - T3ZIUSZZ w dniu 2018-03-25 16:11:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 15494 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 182467
Pewnie jakas książkę poruszająca właśnie ta tematykę.Jak nie zadziała to przynajmniej zaliczysz sobie 'lekturę'
1

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chyba już rozwiązałem swój problem. Będę grał tak jak zawsze a co się stanie to się stanie i tyle :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpoczęcie sezonu ligowego, a trening.