SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota i Michalczewski - od strony 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez KAIN z działu Liga NHB.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
Witam wszystkich serdecznie.I ja równiez zapraszam na III Miedzynarodowy Otwarty Turniej Full-Contact Ju-Jutsu w Bytomiu .

Pytaliscie mnie czesto od czego zaczeła sie moja kariera w ju-jitsu oraz w walkach bez reguł ..wiec w odpowiedzi...własnie od tego turnieju w ktorym wystapiłem i zajałem 2 miejsce,a po roku juz byłem pierwszy...
Organizatorem jest człowiek znany i powazany w srodowisku ju-jitsu.Wspaniały technik i trener, mowa tu o senseju Tairze Narimanovie ktory jest wspaniałym człowiekiem.To on mnie odkrył i zaprosił na WAFC.
NIe wspomne juz o trenerze z Bytomia Grzegorzu Skibniewskim i ekipie tam trenujacej,ktorzy jako pierwsi stawili czoła zawodnikom zza wszchodniej granicy.Jesli czujecie sie na siłach i myslicie o startach w MMA ten turniej jest dla was furtka.
W skrocie reguły to ..vale-tudo tylko ze w kimonach, bez uderzen w twarz w parterze.
Obecnie nie moge powiedziec czy bede bronił Tytułu Mistrza zdobytego rok temu, bo mam napięty terminarz ale jesli chcecie sprawdzic czy naprawde jestescie twardzi... i moze sprawdzic sie ze mna w walce i pokonac zapraszam na III Miedzynarodowy Otwarty Turniej Full-Contact Ju-Jutsu w Bytomiu .
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=108869

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda Darka, szkoda rekordu... Słyszeliście dlaczego Niemcom zależało żeby Michalczewski przegrał ?
Obiektywnie - Nie było to wyraźne zwycięstwo Darka ale napewno jako mistrz nie powinien tej walki przegrać...
Teraz pozostał mu tylko rewanż i walka z Roy-em, nie ma już nic do stracenia, po walce z Roy-em (niezla kaska) powinien zakończyć karierę, może w chwale... Wątpię by go pokonał ale wierze że jest to możliwe i całym sercem jestem z nim...

I najlepszy trafi na lepszego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To znaczy ze moge przyjechac sobie z judogą i skopac ci dupsko?:D super.Tylko jeszce ciekawi mnie czy walki sa w jakis rundach czy tak jak w Judo a moze jeszce jakos inaczej.Ano i jeszce czy sa jakies kategorie wagowe? Czy mozna walic w stójce kolana na głowe?

This is your life and it's ending one minute at the time
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
JAk juz wspominałem jeszcze nie wiem czy wystartuje ale raczej nie.Kroi mi sie wyjzad zagraniczny i boje sie załapac kontuzja tam..o to łatwo.
No i boje sie zebys mnie nie zlał :).A przede wszystkim zlej Ruskich...POzdarwiam

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
jaka kariera?!? jaedną walke(na dodatek przegraną) na jakims ruskim zadupiu nazywasz kariera?? jajco zrobiłeś a nie kariere. za bardzo sie podnicasz samym soba!! dupa jesteś a nie fajter, szkoda mi słów na ciebie. myślisz że taki dobry jesteś i wogule a jak byłeś na obozie we Władku to cie chłopaki w pare sekund porobili. weź zanim coś napiszesz to sie zastanów pare razy. bo nie mioge przestac sie smiac jak czytam twoje posty. szczegulnie ten odnośnie strony fughtclub.com (przeszedłeś samego siebie) zajmi sie lepjej pokazami mody.....

you know what im say'n
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FrancescO. -- jestem z Tobą , tak trzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W programie na TVN Sherdog mowil, ze podpisal kontrakt...

Mike Tyson o walce z zawodnikami K1:
"To może być dobre, ale według reguł boksu markiza Queensberry'ego. Nie chcę odbierać kopnięć w głowę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 941
heheh szkoda ze noie byłes na tym obozie..

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Francesco, opisz przebieg swojej "kariery"...

I najlepszy trafi na lepszego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
sherdog bedziesz wystepowal w wawie na vale tudo?

czyżyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 610 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10639
Po co Francesco ma się chwalić przebiegiem kariery? przecież to nie on opisuje swoją nędzną karierę jak mający problemy z pisaniem sherdog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
nie pisze o swojej karierze bo półki co żadnej kariery nie zrobiłem i dokonań sherdoga też nie uważam za kariere, a głupot które on wypisuje nie mam już siły czytać np. taki tekst: "Prawda jest prawda ze juz cos takiego istnieje.No moze chłopaki przebija sie do prawdziwej klatki..zycze im powodzenia ..ja tez zaczynałem od takeigo czegos." mowienie czegos takiego o kolesiach walczący w profesjonalnych galach NHB (jeden to nawet w UFC walczył, ale widać dla sherdoga to nie jest prawdziwa klatka, cokolwqiek miało by to znaczyć???) albo: "Ludzie o starzu[od 3 do 6lat] w SW,nie sa jeszce przygotowani na startu w MMA lub WT.NIe oszukujmy sie[...]Zacznij trenowac ...sporty walki a zacznniesz przygotowywac sie do startu w VT..za 10 lat.." to chyba trzeba byc wyjątkowo niezdolnym . Generalnie to ja przy tym odpadłem..

you know what im say'n
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mozna trenować w Katowicach?

Następny temat

Wywiad z Tomaszem Adamkiem (przyszly Mistrz Swiata?)

WHEY premium