SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glutarol 1000 czy HMB?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co wedlug Was jest lepszym suplementem? Glutamina, czy HMB? Jakie mieliscie efekty po Glutarolu 1000 Olimpa? Uwazacie, ze jest to dobra glutamina?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
"nie dobrze że jesteś z Łodzi" .. nie strasz nie strasz bo sie zes...

... sorry lucek nie mogłem sie powsztrzymać

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdybym miał wybierać z tych dwóch, to wybrałbym glutaminę. Tylko nie tą Olimpu, bo ten produkt im nie wyszedł, jest cieniutka. Dobrą glutę ma Ultimate - puszka 400g mikronizowana i polecam właśnie ją.

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Zamiast HMB lub Glutarolu kup czystą glutaminę Ultimate'a lub jakąś inną - czeskie są też w dobrej cenie.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Zion ...inaczej cieniutka nie jest ale rzeczywiscie trudno ja ustawiac w rzedzie obok czystej farmaceutycznie l-glutaminy.
Natomiast czy hmb czy l-glutamine to wszystko zalezy jaki to cykl (suplementy.odzywki)oraz w jaki okres treningowy.
pozdrawiam
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
.. polecam l-glutamine ProLaba ... naprwade dobra stosuja ja od 2 lat ... co do efektow to nie spodziewaj sie nadzwyczajnych efektow po glutaminie ... to jest antykatabolik, anie jakies "witaminki" z działu Doping

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wiesz słyszałem rozmowę dwóch kolesi (tak na oko 16-17 lat) którzy na glutaminie prolaba 10 kg masy w 2 miesiące zrobili , ja stosuje glute Kaizena.




lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Ja zdecydowanie wybrałbym glutaminę zamiast HMB, a co do Olimpu - to wcale nie jest taka zła, tylko wagowo jest malutka więc trzeba się jej nałykac bardzo dużo, co oczywiście daje odpowiedni stosunek cenowy i jej zakup sie nie kalkuluje.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bigger sorry, źle się wyraziłem Chodziło mi raczej o to, co Kondziu napisał.

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do glutaminy olimpu ile trzeba by wziąsc tabletek dziennie zeby byly efekty?

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po treningu 5-10g. Biorąc pod uwagę zawartość gluty w jednej tabletce (250mg) wychodzi 20-40 tabletek.

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
... lucek ... tak sie zafrapowałem tym moim przywiązniem do Prolaba i twoja wypowiedzią, ze zamówiłem własnie z "n" glutke EAS'a

Doradca - Suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NATURAL STEROL COMPLEX - cud czy syf?

Następny temat

Super Fat Burner

WHEY premium