SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB Kapsułki czy HMB Mega Caps

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 835
Witam. Mam pytanie odnośnie HMB od Olimpu. Mianowicie, w sklepie SFD widzę dwie wersje tego suplementu: Tą droższą: https://sklep.sfd.pl/Olimp_HMB_Mega_Caps-opis791.html i tą tańszą: https://sklep.sfd.pl/Olimp_HMB_Kapsulki-opis26227.html . Myślę nad zakupem HMB, ale nie mogę się zdecydować czy kupić Mega Capsy czy te HMB Kapsułki. Czy one się czymś zasadniczo różnią? Jakościowo? Bo Mega Caps pomimo że mniej ich jest to są droższe, skład taki sam, więc nie wiem o co chodzi. Doradźcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2489
Staż 3 miesiące..
Diete masz w ogole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
różnią się zawartością HMB w kapsułce
HMB to suplement w którego nie warto inwestować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 835
Staż 3 miesiące takiego konkretnego cwiczenia, a przed tym to z rok takiego chodzenia jak mi sie chcialo... Dieta to dla mnie nie problem raczej, wiem juz czym sie raczyc... Dlaczego nie warto zainwestowac w HMB? Lepiej jakies BCAA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
tak lepiej BCAA, poczytaj o HMB - mizerne działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 835
Ok, w sumie jak BCAA stosowałem to rzeźba całkiem fajnie poszła bo treningi dobrze szły, ale chciałem też to HMB wypróbować, wiadomo może zadziałać dobrze albo wogóle, zalezy od organizmu, ale poczytam sobie jeszcze o tym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Co do HMB to działa w mizernym stopniu, tylko na osoby początkujące, w dziesiątkach badań brak efektów stosowania tego środka. Tak, HMB nie działa też przy stosowaniu przez 3-6 miesięcy!. Co najbardziej zabawne, w jednym z eksperymentów HMB doprowadziło do spadku siły w wyciskaniu leżąc!!

Odpuść sobie HMB, jak już nie masz na co hajsu wydać, to kup sobie chociażby BCAA z jakiejś dobrej, renomowanej firmy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Firma Megabol

Następny temat

Białko szybko- czy wolnowchłanialne najlepsze po treningu?

WHEY premium