SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie by tu biegac HIITa w Krakowie?

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5733

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze macie jakies sprawdzone miejsce? mieszkam przy wroclawskiej (okolice n. kleparza) i nie bardzo mam gdzie biegac, a wiadome, ze interwalow nie bede biegal przy wroclawskiej bo troche krzywo
przydaloby sie jakies zaciszne miejsce z dluga prosta
niedaleko mnie jest wks wawel, czy ktos sie orientuje czy moznaby tam wejsc na 10 minut i pobiegac sobie na biezni? podejrzewam, ze nie hehe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Mogę Ci sprzedać tak zwane ruchomy chodnik:D stajesz na nim włączasz opcje prędkości i biegasz czy chodzisz;D w zależności od Twojego trybu życia ^^ hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2148
mi sie wydaje ze nie było by problemu tam pobiegac!! ja tam czasami biegałem !! zawsze miegac na błoniach!!nie daleko masz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
tez mam blisko na wawel, jakbym był pewny, że na 100% pozwalają pobiegac na biezni to byłbym co 2 dzień, ale nie wiem..
sprawdz to i nam napisz

na boisko clepardii mozesz wbijac spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na razie nie sprawdze, bo dopiero od kwietnia zaczynam redukowac, ale juz powoli szukam miejscowki...
gdzie jest clepardia i moze cos wiecej powiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
przy petli tramwajowej/autobusowej Krowodrza

prawie pełnowymiarowe boisko piłkarskie
wieczorami nikt cie nie wygoni z głownego
boczne tez da rade, choc moze byc za małe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale nie ma biezni albo czegos biezniopodobnego tylko pozostaje biegac po trawie?
ja tam do hiita nie potrzebuje wiele, od biedy wystarczy 100m, bo mozna biegac tam i z powrotem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10146
Z wawelem nie będziesz miał raczej żadnych problemów ,jak ja chodziłem w zresztą różnych celach :D to nikt się o nic nie czepiał.Sam mieszkam w okolicach Wrocławskiej i jeśli chcesz się porządnie wybiegać to polecam zacząć biec od początku alejek Grotgerowskich czyli spod Radia Kraków ,przez całe alejki aż na wks.

Zmieniony przez - choko w dniu 2007-01-29 22:38:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
michal - wszedzie trawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2148
mam miejsce zkad cie napewno nie wygonia !! za hala wisły treningowa jest stary stadion i ma bierznie z tartaru bie ma problemu zeby tam wejsci i pobiegac!!! noi błonia sa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok fajnie dzieki, a ta hala wisly jest gdzies przy stadionie?

choko - a ten wawel to jakos otwarty jest normalnie? bo jak przejezdzam tamtedy to taki dosyc obwarowany dookola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2148
kolo stadionu jest hala głowna tak zwana stara idac dalej jest taki wjazd na parking i jest tam nowa hala treningowa zółta trzba przejsci kolo niej cały czas prosto wyjdzie sie na stary stadion!! tam chba obecnie trenuje zespol footballu amerkaskiego kraków Tigers!!

na stadion sie wychodzitak jak samochody prowdzac bo normlanie przejezdzajac widzisz bram ktora zawyczaj jest zamknieta!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kick Boxing Nowa huta

Następny temat

Bardzo atrakcyjna, bardzo dobrze płatna praca

WHEY premium