SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 GP Chin 2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3477

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wspominając jeszcze wczorajszy dzień i pozostałe gp w tej seri

panowie z GP Brown
bardzo czysto jadą
prawie bezbłędnie
to tez ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warto zaznaczyć RBR bez KERS i 2dyfuzorów
oraz pierwsza trójka to silniki Renault

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2009-04-18 09:31:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
poprostu RBR maja bolidy ktore sa doskonalone od poprzedniego juz sezonu z wyscigu na wyscig , ktos powie ze kazdy team tak tez czyni ;

ja zapytam tylko . CZy ktos zareagowal z teamu BMW w poprzednim GP na to ze Kubica zglaszal przez radio ze bolid nawala ???? olali go !!

dzisiaj Rosberg pokaze klase

Zmieniony przez - Leandro w dniu 2009-04-18 10:44:36

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9612
poprostu RBR maja bolidy ktore sa doskonalone od poprzedniego juz sezonu z wyscigu na wyscig, ktos powie ze kazdy team tak tez czyni ;

)))

ja zapytam tylko . CZy ktos zareagowal z teamu BMW w poprzednim GP na to ze Kubica zglaszal przez radio ze bolid nawala ???? olali go !!

Mianowicie co rozumiesz pod pojęciem olali go?
Zepsuli mu wyścig? ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
nie wiem jak i kto komentuje w Polsce i czy kazdy z was widzial wyscig ?
dokladnie bylo widac juz podczas warm-up ze Robert zglaszal jakis problem i mogl zjechac do pit stop i zaczac stamtad wyscig

kazdy inaczej to widzi , nie mowie ze ktos zepsul wyscig

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
to w koncu w ktorym temacie gadamy o kwalifikacjach ???


ja tam ciesze sie z pp vettela , uwazni czytelnicy moich postow pamietaja ze od poczatku sezonu na niego stawiam


juz jak przyszedl do bmw bylo widac ze bedzie lepszy od roberta cale szczescie ze zanim nabral rutyny wytransferowali go do toro rosso

no i widzialem go w krakowie ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9612
Komentuje najznamienitsza para: Mikołaj Sokół i złotousty Andrzej Borowczyk.

Niczego nie trzeba było się domyślać, bo na okrążeniu formującym Kubica mówił przez team radio, że ma problem. Powiedz mi, co Twoim zdaniem zespół ma zrobić, gdy na okrążeniu FORMUJĄCYM kierowca zgłasza, że coś niepokojącego dzieje się z silnikiem(wydaje dziwne odgłosy), aby mu pomóc, a nie olać tak jak sugerujesz...

Zmieniony przez - Fana w dniu 2009-04-18 10:59:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
zdziwieni wynikiem kwalifikacji??

a ja się dziwię, że nie macie jeszcze play'a fresh


no BMW jest w głębokiej D , inni poszli do przodu a im to kombinowanie z Kers-em u Roberta nie wyszło na dobre.

Narzekali na przyczepność i opony, które będą się szybko zużywać podczas wyścigu...

Wypowiedź Roberta po kwalifikacjach...
„Auto miało słabą przyczepność i było trudne w prowadzeniu Miałem trudności z miękkimi oponami. Po porannym treningu nie tego oczekiwałem, jako że różnica między miękką a twardszą mieszanką opon była wtedy większa. Ponadto popełniłem błąd podczas hamowania przed zakrętem numer 12 i kosztowało mnie to trochę czasu.”

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1692 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5045
Mi się wydaje że Janson "Guzik" i tak wygra
Robert cięzko bedzie miał zdobyć jakiekolwik punkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Szykuje się kolejne Grand Prix bez punktów

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Vettel lepszy od Kubicy? Jak byś ważył 20kg mniej też byś był lepszy. W tym momencie widać, że RBR ma lepszy samochód niż BMW.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o porady SPRINTERóW i ludzi znających się// co jest ze mną ?

Następny temat

Street jak zacząć.

WHEY premium