SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Equipoise czy Deca??? co lepsze???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
jak sądzicie co da lepsze efekty deca 600mg/tydz. czy equipoise 400mg/tydz. przez 10 tygodni, do tego mam jeszcze 60 t.prolongatum, 10 t.propionicum, 20 wina depot, i nolve, i clomid. Głównie chodzi mi o to co bedzie lepiej wchodzic deca czy eq???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Deca w takich dawkach to hiper bloker.. ja wybrałbym EQ.. choć wątpie czy kiedykolwiek to wezme.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
lepsze jest Eq, mniejsza retencja wody, a przez to bardziej sucha masa, do tego nalezy dodac mniejsze blokowanie

walnij sobie cyklona

1-10 400mg eq
1-10 300mg prolo
7-12 50mg winsa co drugi dzien
1-15 20mg nolvy/dzien


pozniej oczywiscie odblokowanie

cykl powinien cie ladnie pociac


Zmieniony przez - decadeuko w dniu 2004-03-16 12:57:30

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Tylko miej w pamieci fakt ze eq jest teratogenne.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
zgadza sie boldenon nie zostal dopuszczony do uzytku dla ludzie, ze wzgledu na jego wplyw na plod, aczkolwiek nie sadze aby facetowi to zaszkodzilo

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
No Venom pisał na innym forum ze jednak moze to sie ujawnic.W drugim albo trzecim pokoleniu, juz nie pamietam dokłądnie.Takze ja bym był ostrozny :>

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Panowie, deca też zdaje się jest... ale to raczej bujdy ... ja bym do końca nie wierzył - ale bardzo bym chciał zobaczyć udokumentowane badania!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Poza tym, żeby nie wywodzić się za dużo - to EQ is #1 po testosteronach.
Sucha i wysokiej klasy masa - wolniejsze ale o wiele stabilniejsze przyrosty - bardzo dobra vascular'ność - żyły na wierzcg ze względu na zwiększenie ilości czerwonych krwinek - ogólnie rewelacja, minus niezbyt tani... Deca niezłe mięśnie plus jest wspaniałym remedium na bóle stawów i problemy z kontuzjami. Oliwi stawy poprostu - minus to dość znaczne nawodnienie i możliwość paskudnej gino - ale nie zwykle rzadko z reguły w dawkach powyżej 400mg/tydz. Ja wybieram EQ.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja wlasnie jade na eq;p mam dwie butle kazda po 5ml stezenie 500mg.. dopiero 3 tydzien lece ale ciekawie sie zaczyna... dozucam winko depocik i prolke.. slyszalem ze winko+boldek daje wy******ana twardosc miesni... no ale zobaczymy...;D c do boldka to razn an tydzien 2ml i na zejsciu dwa razy po 1ml... niech kto mowi co chce mi jest tak dobrze a tak wogole to wy konskie dawki podajecie.. nie czaje.. ost kols mi doradzil zebym ***al po 4ml prolki na tydzien pomimo ze 1 raz ja biore.. brrr szkoda zdrowa lepiej w mniejszych ilosciach a cykl przeciagac.. dluzej nabierasz masy i przez to masa miesniowa jest stabilniejsza. nie sugeruj sie profilem bo siedze na koncie bracialka;p pa;*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
ooo prolo w trzecim tygodniu dodajesz Juz czuje jak cudownie ulozyles cyklon Good Luck :D

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
jakiej firmy equipoise/boldenon - polecacie ?

600 mg ew , to chyba nie przesada ? wkoncu słabiutko aromatyzuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile winstrolu?

Następny temat

czy w holandi można coś kupić

WHEY premium