SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcja ocena

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 568

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

Mężczyzna

Waga

60kg

Wzrost

173cm

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkoła, trening bokserski 4x w tygodniu + bieg

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Boks intesywnie przygotowywuje sie do zawodow 4x w tygodniu + bieg

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

b.dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

aminkowasy bcaa, spalacze, witaminy
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 154
Płeć : mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 60
Wzrost : 173
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tyg treningi bokserskie + bieganie w jeden dzien
Odżywianie : słabość do czekolady
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : prawidłowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : Boks
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : spalacze tłuszczu, aminkowasy bcaa, witaminy
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : brak


Cześc, przedstawiam wam tutaj moją ułożoną dietę dzięki, której zbije 4kg, czyli z 60kg do 56kg. Wiem że i tak jestem chudy, ale musze zbić by wystartowac w zawodach. Oceńcie diete i powiedzcie co mam poprawić.
Dodam, że moje zapotrzebowanie wyliczylem na 2832.97 kcal. Niżej przedstawiam dietę, z góry dziekuje.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Rozpiska jest tragiczna, w zasadzie nie ma tu żadnego rozsądnego posiłku, musli, kopytka, szynki, parówki - na takie coś nie ma miejsca w diecie. po więcej info zapraszam do działu junior https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tłuszcz w dolnej części brzucha.

Następny temat

Skóteczne odchudzanie, ale jakie ?

WHEY premium