SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pod żebrami,

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
Witam czuję ból pod żebrami dosyć mocny, chodzi o to że np. jak leze w nocy na lewej stronie klatki, to czuję taki jak by skurcz serca ale to nie powinno być serce ze względu że po prawej stronie mam to samo. I nie zdarza sie to często. Lekarka powiedziała mi że to nerwobóle ale lekarze w tym kraju są jacy są.... W zaznaczonych miejscach BOLAŁO. Jeszcze do tego miałem częste skurcze w łydkach i udach. PRZESZŁO ponieważ brałem magnez z witamina b6 i skurczy nie ma ani bólu pod żebrami (skurczy). Pytam sie bo chce zrobić Cykl na metanabolu i sie trochę obawiam że powróci ten ból..

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
całkiem możliwe ze to zerwanie mieśni przyczepów żeber. Ogranicz skręty na jakis czas i powinno minąć

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Zerwanie mięśni w takim miejscu raczej niemożliwe. Obstawiam raczej nerwobóle żebrowe, o którym wspomniała lekarka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
ja sobie pozrywałem :)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Zębaty przedni ? Jak możesz to napisz mi jaki mięsień i w jakiej sytuacji do tego doszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Zle dobrałem cięzar do skretoskłonów i russian twista

desiderata

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a6w po laparoskopi

Następny temat

Spanie

WHEY premium